Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire gyakori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gyakori a csavarodott pénisz?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem ilyenem van😅. Kíváncsi vagyok mennyire van sok belőle. Ezt úgy kéne elképzelni, hogy konkrétan valamelyik irányba nem elgörbülve van, hanem szó szerint elcsavarodva egy kicsit. Remélem érthetően fogalmaztam.

2022. febr. 9. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Érthetően fogalmaztál, de nem hallottam még ilyenről, nem dugóhúzó az 😅 Ezzel együtt NE küld el képben, köszi :)
2022. febr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem terveztem;)
2022. febr. 9. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nehéz elképzelni, sose hallottam ilyenről
2022. febr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En se hallottam még ilyenről de biztos nem gyakori
2022. febr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mutasd
2022. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Muta
2022. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát képet biztos nem fogok erről küldözgetni. Próbáltam a neten keresni, de nem igazán találtam olyat, ami szintén azt tanúsítja amit irtatok. Szerintem amúgy egyáltalán nem vészes, csak amíg másnak teljesen egyenes, nekem egy kicsit jobbra el van csavarodva az egész, de azért egyáltalán nem olyan durván.
2022. febr. 9. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!