Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vélemény a lenti tangás seggről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény a lenti tangás seggről?

Figyelt kérdés

[link]


Egy tinderes csaj küldte, azon gondolkodom, hogy vajon kerek-e a popsi, vagy csak jó szögből lett fotózva? Vélemény?

(Ne írj privátot, nincs több kép)



2022. jún. 24. 07:15
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
64%
Elég gyenge, a csaj is elég lepukkantnak tűnik
2022. jún. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#21 már nem azért a 2 forintért, de eléggé érdekelne, hogy egy olyan képről, ahol csak a segge látszik a csajnak és konkrétan semmi más, te mégis miből állapítottad meg, hogy “lepukkant”?:DD vagy csak trollkodsz itt mi.. az, hogy a segge lapos egy dolog, lehet benne igazság, de megfigyeltem már, hogy ide 30 éves szüzek és/vagy ronda emberek járnak leszólni a náluk sokkal jobban kinéző egyedeket.

Egyébként egyáltalán nem lepukkant, biztos vagyok benne, hogy nálad 100x jobb.😉

2022. jún. 24. 12:18
 23/39 anonim ***** válasza:
74%
Közönséges a kép, olyannak tűnik mint egy 30 éves proli a gyárból, éjjeli műszak után. Érdekes hogy ennyire szíven ütött a hozzászólás, gyanús hogy nem is tinderes csajról van szó hanem saját kép, és így próbálsz elismerő hozzászólásokat bezsebelni. Mi másért vennéd ennyire szívre ha egy sima tinder matched leszólja valaki?
2022. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező. Ne vedd komolyan a válaszolókat. Örülnének ők ha ilyen segget láthatnának élőben. Max ha fizetnének érte de arra meg nincs lóvéjuk.

Most komolyan mit várnak, hogy Peter Coulson készítse a fotókat vagy a Nánási Pali?


23. proli a gyárból mi? Ja véletlenül nem te vagy az kesapa. :)

2022. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
88%

#23

Pl. azért mert a "lepukkant" messze áll ettől a képtől, és ezen az pont nem látszik, hogy "Elég gyenge", még ha az is.

2022. jún. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
#23 azért veszem a “szívemre”, mert kevés dolgot utálok jobban, mint mikor az emberek ferdítenek, például úgy, hogy másokat kitalált jelzőkkel illetnek, lehúznak, csak azért, hogy a saját, sérült kis lelküknek jobb legyen és ezáltal magukat többnek érezhessék. Én továbbra sem látom bele a proli gyári munkást, szerintem te se, csak már foggal-körömmel véded a f@szságod. A szíved mélyén neked magaddal vannak problémáid, de elég komolyak, különben nem így nyilvánulnál meg. Remélem ezzel kielégítő választ adtam. A képen meg nem én vagyok, esetleg érdekel az én szőrös seggem is? Szóljál nyugodtan.
2022. jún. 24. 12:53
 27/39 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként hány éves a csaj?
2022. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
76%
#26 Lehet rátapintottál a lényegre! Lehet , hogy a sok fikázót inkább a te hátsód érdekelné. :)
2022. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
43%
Ó mindenképpen küldd el a hatsód az is érdekel, de még inkább élvezem azt, hogy ennyire zavar a hozzászólás és ezen rugózol. Szar lehet így neked, de azért remélem hétvégén kihevered
2022. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez nem egy fullos segg.

Nem mutogatnam.

Nem tett erte semmit, h jobb legyen az atlagnal.

2022. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!