Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők közül tudna véleményt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők közül tudna véleményt írni húgycső ingerlesről?

Figyelt kérdés

Párom szeretné kipróbálni hogy egy erre való kis kütyüt feldug a hugycsőmbe.

Nem tudom milyen lehet. Fájdalmas élvezetes hozzá ad e valamit a szexhez.


2022. máj. 26. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt fiútól kérdezd, ők érzik.
2022. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó.
2022. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább az urológusod kérdezd mit gondol róla... extra higiénia, "bolti" (uretrára kialakított) eszközt helyezzetek fel ne valami otthoni vackot mert ha felsérti a húgycső falát akkor üvölteni fogsz a fájdalomtól. Nagyon kellemetlen lesz.
2022. máj. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint egészségügyis nő, akinek volt ápolói gyakorlata, rengeteget tudnék róla írni. Röviden tömören, a húgycső rohadtul nem játék, rengeteg sérülés, fájdalom, fertőzés forrása lehet. Ne akarjon neked semmit oda dugdosni inkább. Annyi más lyuk van, ezt inkább hagyjátok ki.
2022. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem furcsa hogy lyuk nélkül már meg se vagyunk? Ki találta ezt így ki?
2022. máj. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1. Miért kérdezném a fiúkat? Mikor nekem szeretné bedugni azt a micsodát nem magának.

Nő vagyok ezért kérdezem a nőket.

2022. máj. 26. 18:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Elszór kicsit fura feszítő érzés de nekem jó mert felette van a csiklónk. De engem ez izgat. Ha téged nem akkor nem biztos hogy elvezni fogod. Először magadon próbáld ki ha mégis akarod. Tapasztald ki hogy jó hogy aztán el tudd neki is mondani mit hogy csináljon.
2022. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!