Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés egy pasinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés egy pasinak először lefeküdni a kiszemelt nővel?

Figyelt kérdés

Ha már tetszik nektek, és a harmadik/negyedik randi után lefeküdtök.

Konkrétan milyen érzés? Milyen különbséget éreztek, ha csak simán tetszik egy csaj és úgy szexeltek, vagy ha vágytok rá, meg akarjátok szerezni, mint barátnőt és úgy szexeltek?


2022. jún. 18. 04:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Összefoglalva? Nagyon jó :)
2022. jún. 18. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Jó érzés
2022. jún. 18. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan,mint ha ajándékot kapnál,és nem tudod mi van benne,csomagolod ki és a végén örülsz az ajándéknak.
2022. jún. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
2022. jún. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Nekem egyiknél sem volt katarktikus élményem. Mindig csak nyugtáztam magamban, hogy már itt tartunk.
2022. jún. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jajj bocsánat, lepontoztatok, javítom magam, igazáól bizsergést NAGYON JÓ volt, mintha ajándékot kaptam volna, amiben nem tudom mi van, csak amikor kicsomagolom! Igazából ez történt, az előzőt ne higgyétek el, az nem igaz, fantasztikus és katarktikus volt mindegyik!
2022. jún. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#6

Ez valami új szokás, hogy nem válaszolhatsz a kérdésre úgy, ahogyan te érzel, ahogyan veled történt, konkrétan mindenki, aki kicsit is eltérő a többi embertől, teljesen le van pontozva.

Főleg ilyen kérdéseknél nem értem: "Milyen érzés..." Hát mégis mit kéne leírni, ha nem azt, hogy személyesen neki milyen érzés??

Csak úgy válaszolhatsz, aminek mindenki örülni fog, egyet ért és amivel tud azonosulni. Saját véleményed meg nem lehet...

2022. jún. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

#7

Gondolom ennek a kérdésnek is elvileg az lenne a lényege, hogy összegyűjtse a különböző tapasztalatokat és egy képet adjon róla. Bár nem fűztem hozzá azt se hogy jó vagy rossz, csak hogy nálam ezek így alakultak, de itt akkora tanult értelmes bölcsek vannak, hogy szerintük ez szimplán "nem hasznos" 🤷 de, mint mondtam, ha ez őket megnyugtatja, igazából rózsaszínűvé vált az égbolt és a levegőnek epres rágogumi illata volt, az autók pedig szárnyakat növesztettek és úgy repkedtek, ahogy mentem haza, meseszép volt.

2022. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sokan azt hiszik ez lájk gomb és a fa.zbukon vagyunk.....
2022. jún. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%
Mennyei:-)
2022. jún. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!