Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdni valakivel gyakorlásk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdni valakivel gyakorlásként mielőtt a kiszemeltemmel?

Figyelt kérdés
Évek óta nem szexeltem és félek sokat bénáznék, szerintetek ez jó ötlet vagy nem? 20L
2022. ápr. 5. 00:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Aztán majd a kiszemelteddel közöld, hogy már javában udvarolt neked, avagy már együtt is jártatok viszont pont tegnap dugtál egy jót, de csakis az ő érdekében tetted 😂
2022. ápr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem járunk meg semmi, nekem bejön de ő valszeg csak szexelni akar és azért akarok penge lenni mert mondta h a kapcsolatban nagyon fontos a szex és nagy örömet akarok neki okozni és nem félni meg benázni..
2022. ápr. 5. 00:28
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Ha valóban komolyak a céljaid a kiszemelteddel, akkor szerintem ez lehet a legnagyobb hülyeség, amit kitalálhatnál!

Ha még úgymond bénáznál is, de tudná, hogy azért, mert egy jó ideje nem volt férfivel szexualitásban részed, az csak olaj lenne a tűzre!

Viszont, ha idővel megtudná, hogy csak úgy szexeltél valakivel, mielőtt összejöttél vele, az a kapcsolatotok végét is jelentheti...


31 F

2022. ápr. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
#2 ha kiszemelted akkor vele dugj. Ha fontos vagy neki, akkor majd "felhoz" arra a szintre amit szeretne. Ha csak simán dugipajtinak néz akkor vár el készételt egyből az első alkalommal.
2022. ápr. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
🥺😞
2022. ápr. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
19%
Tedd meg! Gyakorlás teszi a mestert!
2022. ápr. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Ha összejöttök, és egymásba szerettek, akkor nagyon fogod bánni. És a pasi szemében is igen rossz pont lesz ha megtudja.


Hidd el senki nem fog azért haragudni, vagy lenezni vagy akármi, mert rég szexeltél, ez a legtöbb férfinél csak jót jelent.


Ja es a gyakorlatból nem lehet kijönni, ha már egyszer ment, akkor menni fog akkor is ha évek maradtak ki. Ez tapasztalat.

2022. ápr. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
hogy lehet valaki ekkora barom?
2022. ápr. 5. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Nézd a szex 2 ember örömének kell hogy legyen.

Persze fontos hogy rendszeresen csináld. Én pl közel a 4.x hez és sajnos nekem is egyre kevesebb a szex de ha úgy van és találnék valakit nem gondolkodnek.

2022. ápr. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem jó ötlet te sem hiszem hogy örülnél ugyan ennek fordított esetben
2022. ápr. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!