Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 15 cm az átlag péniszhossz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 cm az átlag péniszhossz, de nekem csak 12.9 cm. Ez nagyon kicsi?

Figyelt kérdés

A nőknek erről az a benyomása, hogy aprócska?


Voltam már nővel többször is, de nem tudtam reakciókat leszűrni, a behatolásból sajnos nem sokat éreztek…


A 12.9 az 14 százalékkal kisebb mint az átlag.


Az átlag férfimagasság Magyarországon 176 cm, aki ennél 14 százalékkal kisebb az 151 centi.


Tehát testmagasságban igencsak látványos ez a 14 százalék mínusz az átlaghoz képest és szerintem egy 151 centis férfit hajlamosak vagyunk (nem én, hanem mi mint társadalom) letörpézni.



2022. jún. 14. 09:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
12.9 XD miért nem irtad hogy 13cm az az 1mm nagyon sokat számít akár 1egész %-ot is érhet
2022. jún. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%
az...
2022. jún. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#1.


Az 10mm.


Most minek csaljak, ha egyszer már lemértem? 12.9 a valóság, jól mértem.

Akkor miért írjak 13 centit?

2022. jún. 14. 09:55
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
Rosszul méred. A tolómérő mélységmérőjét a húgycsövedbe dugva kell megmérni, hogy milyen mély a farkad.
2022. jún. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon kicsi. Ne szexelj többet. Soha! SOHA!!!!
2022. jún. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#5. Ez így viccesnek tűnhet, meg biztos nagyon nevetséges a kérdés is, de tényleg eléggé elment a szextől a kedvem emiatt…


Nem rossz a technikám, mégsem éreznek semmit.

2022. jún. 14. 10:20
 7/19 anonim ***** válasza:
34%

Elég kicsi, nem csoda, hogy nem érez senki semmit.

Válts fiúkra, és legyél a passzív oldalon. Ott még van esélyed élvezni a szexet.

2022. jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Azt írtad voltál már nővel. Elélveztek? Igen? Akkor mi a lófaxot filózol???
2022. jún. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%

Nekem ket novel van allando szexualis kapcsolatom.

Inkabb 12cm mint 13 es ismerkedesnel mindig szetszorongon magam.


Alig merem levenni a gatyam. Aztan egyiket se zavarta. Az egyiknel elsore 3-4x elertem hogy elelvezzen pedig 4 ujjam is siman belefer.


Szoval azert valoban igaz tud lenni, hogy nem feltetlen a meret a lenyeg.

2022. jún. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#8.


Aktustól nem élveztek el, pedig voltam már olyannal is aki gyakorlatilag képes a hüvelyi orgazmusra…


Viszont az a baj, hogy az aktusnak, ha nem is okoz orgazmust, valamennyire élvezetesnek kell lennie… Ha nem éreznek semmit, akkor az nem élvezetes, hanem borzasztó unalmas.


Hiába tudom elérni az orgazmust nyelvvel, hosszútávon az nem elég.


#9.


De akkor neked ráadásul pozitív tapasztalataid vannak, velem ellentétben és mégis szorongsz… Miért?

2022. jún. 14. 12:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!