Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg igaz, vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, vagy csak városi legenda, hogy vannak olyan szűz lányok, akik csak kiverik, de a szájukba sosem veszik be a péniszt?

Figyelt kérdés
Szopni sosem akarnak, csak kézimunkázni?

2022. jún. 11. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Én benne lennék, nem reklamálnék miatta, ha neki csak ez fér bele. Szűz lányok lehet klikkelni a kis kék borítékra. :P
2022. jún. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Van ilyen. Sőt még olyan is amelyik análozik, de punciba nem engedi. Gyakorlatilag a punciba behatoláson kívűl minden mást csinálnak... és szűznek tartja magát. Kb. 20 éve már divat volt amikor én tini voltam, de még mais az, neten olvasgatva.
2022. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Egyetértek 1-sel :)
2022. jún. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Szűz lánynak elnézem. Őt inkább én nyalom-falom, neki még elég megtanulni azt mit hogyan élvez egyáltalán. Aztán úgyis kijön belőlük az állat jobb esetben.
2022. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
.minek?
2022. jún. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csicskák!
2022. jún. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem okés lenne ez a lány, nem tartaném gáznak, lennék vele szívesen, ha lenne valaki.
2022. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!