Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legdurvább, amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább, amit BDSM-en belül csináltatok valakivel/ csináltak veled?

Figyelt kérdés

2022. máj. 31. 19:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
76%

Újabb móka a Tanárnővel: korábbi fenekelés újbóli átélése. Rajta a szokásos tréningruha, rajtam fehér póló, rövidnadrág, tornacipő.


Fél óra térdeplés aprószemű murván, magasba tartott kezekkel. Ha leülök vagy leengedem a kezeimet, egyből pattog az ostor a combjaimon és plusz öt perc.


Majd fél óra kemény tornáztatás, utána kötözés összetolt zsámolyokra. Kivételesen nem kellett levetkőzni, csak a gatyát letolni. A nyakam a Tanárnő térdei közé szorítva, lovaglópálcával nagyon kikaptam. Sokkal jobban és többet, mint gyerekként.


Alig bírok ülni-feküdni,2-3 napig. De már alig várom a következő gyógykezelést 🙂.

2022. jún. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
10%
Nincs normális sexulás kapcsolatotok? Ezután mi jön ?
2022. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
#22: kinek mi a normális? Mint a régi tanmesében, hülyének tartanak, mert ők vannak többen.
2022. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
73%
Két lányt felváltva dugtam szájba, miközben ki voltak kötve a hátukon
2022. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
86%
Le léptem Pestre exem meg tudta.... Haragudott... Bekülő szexet akartam és fél hozta a BDSM ét bele mentem....... Ki kerítés veszi körbe a házat nem látott senki kint az udvaron egy fához kötözött ki láncot tett a nyakamba és azt egy lakattal zárta össze a másik végét szintén lakattal a fához ... Meztelen voltam egy vastag bőr azonnal el vert.... Aztán meg dugott bele élvezett a számba pofon vágott le kellett nyelnem nem köphettem ki.... Ki hozott egy pezsgős üveget fel töltötte a lábam és nem törődött azzal hogy mennyire vagyok szűk vele nyomta a puncimba sikitani akartam a fájdalomtól de be fogta a szám és megint még ütött.... Miután ki vette a pezsgős üveget az öklét is fel nyomta azt élveztem.... Ami őt bosszantotta erre vissza be ment a házba és citrom lét öntött a kezére és újra fel dugta az öklét de nem vette ki most hanem alkarig tolta.... Ki vette a kezét azt hittem végre vége de a számba tette a farkát és kényszer franciáztatott és tövig nyomta a torkom... Nagyon élveztem igazából lehet többször is jonnyeztem a fájdalomtól..... De nagyon jó volt... Újra csinálnám bár mikor de azóta szét mentünk
2022. jún. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 dregor ***** válasza:
32%
#25 Nálunk ugyan a fát kivágták, de a teraszra ki tudlak kötni... A többi meg nem okoz problémát. :D
2022. jún. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Én csak képzeletben, mikor haragszom a pasimra: Ágyhoz kötözés és elverés ! Csak akkor engedném el, ha már megbékélt a verés miatt ! Csak nehogy úgy járjatok mint a Hetedik című filmben a Restség !
2022. jún. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!