Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legdurvább, amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább, amit BDSM-en belül csináltatok valakivel/ csináltak veled?

Figyelt kérdés

2022. máj. 31. 19:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Ágyhoz kötözve voltam és pálcával elfenekelt akkori pasim. Volt pár pont amikor alig bírtam, kértem hagyja abba de nem tette mivel menekülő szó is volt ami nem hangzott el.
2022. jún. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
79%
Fél óra kukoricán térdelés, majd leszíjazás fekvenyomó padra vagy ugrószekrényre, kemény fenekelés pálcával, fakanállal. Utána kis talajgyakorlat. Menekülőszó nincs, a Tanárnő ezt örömmel megteszi, 4-6 hetente, ingyen. A szeánsz napján meg 2-3 napig nagyon szenvedek, mindig megfogadom, hogy soha többet. Aztán elmúlik a fájdalom, eltűnnek a nyomok, pár hét és már jelentkezem a következő gyógykezelésre. Rettenetesen fáj, de amikor a Tanárnő megkér hogy vetkőzzek le, onnan már nincs visszaút. A végén mindig fel vagyok dobva, az igazi szenvedés pár óra múlva jön.
2022. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
47%
Hüvely tágítás, és a hüvely falat, méhszájat elektroval szadiztam.
2022. jún. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
34%
Uram Atyám !
2022. jún. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
88%
Szájba, - arcra köpés. Szájba, - arcra pisilés. Pofozás. L27
2022. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
12%
Hajrá, mindenki aki nem normális !
2022. jún. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Szájba, arcára, pisilés spmerna fel nyalatás, durva szopatás, 22/l
2022. jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Összekötözte a kezem, szopatás után nagyon megdugott :) nem olyan durva, de nekem pont elég
2022. jún. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi vizsgálat egy orvosi székbe, hüvely és anál tágítás után szexgép egy szép dildóval, plusz a csiklóra elektro vibrátor. Kb 10 tudta számolni az orgazmust. Előtte fenekelés, gyertya és egy kis Shibari volt.
2022. jún. 6. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
86%

Ki kellett kötöznöm a lányt. Hozott két üveg pezsgőt, azt kellett öntenem bele, amíg el nem fogyott. Aztán addig szopott, míg vissza nem jött belőle a pezsgő (is). Közben persze pisilés is volt oda-vissza rendesen.

Ez így volt tökéletes, nekünk !! és kész.

2022. jún. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!