Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuális zaklatás, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális zaklatás, ha az alvó páromat orállal ébresztem?

Figyelt kérdés

Szeretném megtenni és ő is benne lenne, de ha egyszer azt mondja, hogy neki ez tetszene, az még nem biztos, hogy minden reggelre igaz, viszont ez nem derül ki, csak amikor már "túl késő".


Nyilván nem tud beleegyezni alvás közben. A beleegyezés pedig visszavonható, tehát, ha este beleegyezik még nem jelenti, hogy reggel is benne lesz.


Mi erről a véleményetek?



2022. máj. 30. 17:26
A kérdező szavazást indított:
Szexuális zaklatás (férfi vagyok)
Szexuális zaklatás (nő vagyok)
Nem szexuális zaklatás (férfi vagyok)
Nem szexuális zaklatás (nő vagyok)
63 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Én örülnék neki
2022. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Mitol lenne zaklatas?
2022. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Kata40, attól lehet akár zaklatás is, hogy öntudatlan állapotban van a másik fél. Kapcsolatban néhányszor elmehet a dolog, de ha a másik fél annak érzi, akkor simán megállja a helyét zaklatásként.
2022. máj. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
A feministáknak már minden zaklatás, amire nem kértél írásbeli engedélyt.
2022. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó 40es nő az én számra is ráülhetne😇😃
2022. máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem az exem ébresztett orállal. Valahogy egyáltalán nem éreztem zaklatásnak arra ébredni, hogy szopnak.
2022. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jöhet :D Ha nem gond ha legközelebb én is így ébresztelek :D
2022. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
Nőt nem lehet így ébreszteni (máshogy igen), férfinál pedig előtte (valamikor) meg kell kérdezni.
2022. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Biztosan fog örülni neki, én is örülnék neki szóval ne kérdezz semmit hanem csak csináld! :D
2022. máj. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
70%
Volt nemrég egy hasonló kérdés. Ott voltak akik rendőrségi feljelentést javasoltak a lánynak, mert a pasija azzal ébresztette, hogy a farkát a szájához nyomta.
2022. máj. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!