Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők: melyik volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők: melyik volt a legabszurdabb ajánlat?

Figyelt kérdés

Gondolom elég gyakran szoktak nektek itt ajánlatokat tenni a pasik. Melyik volt a legabszurdabb? Amikor pl semmilyen szexuális tartalom nem volt a kérdésben és/vagy a válaszban de mégis egy pöc$ös képet küldtek nektek, vagy valamilyen hasonló.

Melyik volt az az eset, amikor legjobban fogtátok a fejeteket, hogy hogy lehet egy férfi ennyire ösztönlény?

Milyen gyakran tesznek nektek ajánlatot?

Hogyan kezelitek?


Ha gondoljátok, üzenetben is megírhatjátok.

Ha szabad kérnem, legyetek szívesek írni, hogy hány évesek vagytok.

Köszönöm


(Kedves pasik, légyszi legalább most hagyjátok békén őket!)



2021. jún. 18. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem itt, messengeren idegenektől rendszeresen kapok bunkóságokat. Egy srác egyszer fizetni akart hogy lepukizzam. :D
2021. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1

Olyan itt is van, még a kérdéseket is gyártja ezzel kapcsolatban. :D

2021. jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

1es

Előtte való nap bableves, székelykáposzta legyen a menü. Vacsira meg sült máj. 🙂

2021. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1: legyen benne desszert is: vanilliapuding.
2021. jún. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom hány pénisz fotót kaptam életemben, úgyhogy ilyenektől már csak ásítozok. Még régen olyan 20 éves korom tájékán randiztam egy fiúval, nekem szimpi volt, akár egy kis szexben is benne lettem volna, de amikor bemondta, hogy lefeküdtnék-e vele X összegért, hát baromi ideges lettem. Totál lehangoló élmény volt, hogy még arra sem venné a fáradságot, hogy viszonozzon valamit belőle. Nem, ő inkább egy darab papírfecnivel letudta volna az ő részét. Totál gusztustalan volt a szituáció.
2021. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pötsképet "beleülnél / tetszik" és hasonlókkal bárhol, bármikor kaphatsz a neten ha nőnek gondolnak, tökmindegy hogy a témakörnek van-e köze a szexualitáshoz vagy sem. Simán kaphatsz egy használt babaruha Fb csoportban is ajánlatot hogy szívesen megdugnának ha a férjed nem akar szöveggel.
2021. jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt az oldalon rengeteg ilyen volt már.

Kezdve a kéretlen pöcsképektől, a dugnálak, mint a huzat beszólásokon át a különös fétisekig, aberrációkig (állat szex, bundás fickó, pénzért szex, kakiszex, taposós szex, savanyú láb)

2021. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég valaki rám írt webcamozni akart.Pont egy számomra idegennel fogom csinálni.:D
2021. jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Akárhányszor válaszolok az oldalon és kiderül, hogy nő vagyok, legalább öt üzenetet azonnal kapok. Vagy faggatóznak a szexuális életemről (akkor is, ha a kérdés amire válaszoltam nem erről szólt) vagy ajánlatot tesznek. Szerencsére mostanság nem kapok képeket.


Instagramon ritkábban találnak meg, de ott már egyenesen a kezemet is megkérték (indiai volt a srác, szerintem két mondatnál többet nem tudott angolul), de ott is jönnek néha a farokképet meg az egysoros felszedős szövegek.


Az alábbiak különösen megleptek (mind Gyakorin történt):

- mennyi pénzért játszanám el, hogy az anyja vagyok

- mennyi pénzért szopnám le az utcán / barátai előtt / nála

- szeretem-e a bundákat és maszturbálnék-e rajtuk

- mennyit szoktam pisilni, amikor felkelek

- tapostam-e már rá valaki farkára

- köptem-e már rá valaki farkára

- voltam-e kutyával

- küldjek képet arról, milyen nagyra tudom nyitni a számat

- küldjek képet az orrlyukamról

- küldjek képet arról, hogy bent van a tamponom


Általában vagy nem reagálok rá, de néha visszaírok, amiben megjegyzem, hogy mennyire nevetséges és idióta alak. Nem feltétlenül azért, amit szeret (bár a legtöbb esetben az is problémás... ), hanem ahogyan idegeneket talál meg, legtöbbször kifejezetten bunkó stílusban. Legtöbbször válasz nélkül jelentem a felhasználót.

27/N

2021. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ah, igen.

Volt, aki a semmiből írta, hogy

Szia, te szub vagy?

és amikor azt válaszoltam, hogy K-ra nem, még ő volt megsértődve, hogy nem is köszöntem.

És ezt sokan csinálják.

Jönnek a semmiből meghökkentő tolakodó kérés/kérdéseikkel, és ha vissza vannak utasítva, érző kicsi lelkük nehezen viseli.

2021. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!