Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sugar Daddy ajánlat nyilvánosa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sugar Daddy ajánlat nyilvánosan, volt már részed hasonlóban?

Figyelt kérdés

Történt már veled olyan, hogy szórakozóhelyen,étteremben, stb, voltál aztán egy vadidegen férfi odament hozzád,ajánlatot tett, hogy szívesen lenne az támogatód? (Sugar Daddy)

Lakás,autó,rengeteg pénz a szexuális együttlétért cserébe,tehát mindent magkapsz amit szeretnél ha csak vele létesítesz szexuális kapcsolatot!

Mi lenne az első reakciód ilyen szituban?



2020. szept. 27. 01:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nwm habostorta. Kevés a gazdag ember és általában ők sem teljesen hülyék. A puncson gyönyörű nők kínálják magukat havi 300.000 támogatásért.
2020. szept. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A puncson a fele qrva aki más oldalakon a negyedét kéri vagy annyit se.Rájöttek hogy itt nagyobbat lehet akasztani.Amúgy őket még meg is értem.Azokat viszont nem akik ugyanitt ingyen lefekszenek elsőre teljesen vadidegen pasikkal.
2020. szept. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%

A Puncs.hu kaput nyit arra a világra, amire mindannyian vágyunk.


A Puncs.hu egy olyan társkereső oldal, ahol mi feltesszük előre azokat a kérdéseket, amiket az első randin úgyis megkérdeznél. Kutatások bizonyítják, hogy az első randin az egyik legfontosabb kérdés, ami elhangzik, a leendő párod családi állapotára, anyagi státuszára, munkájára vonatkozik.


Néhány előre feltett kérdés, amire kíváncsi vagy. A Puncs.hu ennél se nem több, se nem kevesebb.


Ki ne szeretne kellemes társasággal utazgatni, kikapcsolódni, kiállításokra, megnyitókra, gyertyafényes vacsorára járni, vitorláson kortyolni a kedvenc koktélját vagy éppen egy eldugott, ám de gyönyörű szállodában kipihenni a mindennapok fáradalmait? Mindezt egy olyan emberrel, akivel teljes párkapcsolatot, szerelmet élhet át.


Ez az oldal a boldogságról szól, amit keresünk.

2020. okt. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, elég későn találtam rá erre a kérdésre. Velem volt, igen, viszont nem teljesen sugardaddy ajánlat. A lényeg az, hogy nyáron egy strandon megismertem valakit, aki azt állította, hogy 21 éves. Nem is kérdőjeleztem meg, hisz tényleg maximum 23-24-nem saccoltam volna. (amúgy 35 volt, na mindegy) Aztán folytattuk egymással közösségi oldalon a beszélgetést, találkozgattunk is gyakran, majd egyik alkalommal, mikor elmentünk sétálni, elővett egy dobozt, amiben egy nyaklánc volt. Furán nézett ki, legalább is a minta ami bele volt gravírozva. Utólag kiderült, hogy a bdsm logója volt az. Mondta, hogy hadd legyek az alávetettje, meg ilyenek. Hogy elvileg a nyaklánc azt szimbolizálja, hogy már foglalt sub vagyok. Nem értettem mit beszél, így megkérdeztem miről van szó. Hát elmagyarázta én meg annyira beparáztam, hogy elfutottam. 😅 Letiltottam mindenhonnan, többé nem találkoztunk. Mondjuk ez már 2 éve.
2020. dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es, ez érdekes sztori, bár nem tudom hogy jön ide. Fizetett is volna a kapcsolatért? És miért futottál el? Ennyire ijesztő a bdsm? Most is elfutnál?
2020. dec. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ötös válaszoló, hát ez úgy jön ide, hogy a kérdező féltette, kinek volt sugardaddy-s ajánlata. Le is írtam, hogy nekem volt, de nem pont sugardaddy-s, de gondoltam megosztom.

Nem tudom, hogy fizetett volna-e érte, az nyilván nem derült ki. Meg hát a bdsm nem olyan, amiért fizetnek általában az emberek. Az csak a sugar kapcsolatban szokott lenni.

Nem, mára már nem rémedek el tőle, de akkor kiskorú fejjel elég rémesnek tűnt és megijedtem. Ma már nem futnék el, azért én is informáltabb vagyok már ezen a téren, szerintem tudnám kezelni.

2020. dec. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6: és most hogy kezelnéd, ha megint előjönne a nyakláncával?
2020. dec. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Elutasítanám. Nem vágyom én bdsm alávetett szerepre.
2020. dec. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Hááát elég furcsa, hogy valaki így vezeti be a bdsm-et.

Mondjuk aki így viselkedik, abból nem nézem ki, hogy jó dom lenne - és akkor nagyon udvariasan fogalmaztam.

2020. dec. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!