Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nyomult már rátok úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nyomult már rátok úgy csaj hogy szigorúan nézve szexuális zaklatást követett el?

Figyelt kérdés

Pl nekem egyszer a buszon hátra nyúlt egy nő és elkezdte simogatni a térdem.

Egy másik alkalommal egy mellettem ülő csaj simogatta a combom majd a farkamat is.



2022. márc. 26. 00:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fb messengeren igen. Az nem csak szexuális zaklatás volt, de az is beletartozott. Ilyenek velem nem voltak, amiket te írtál.
2022. márc. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos még nem!
2022. márc. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Volt még egy kettő dolog bár azok olyan enyhék voltak amiket lehet így is meg úgyis értelmezni.

De ezek mind életem első 18 évében történtek.

2022. márc. 26. 00:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. márc. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egy nő sem talált még vonzónak.
2022. márc. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt olyan munkahelyen, hogy beszélgettünk szünetben kolléganő elment mögöttünk belemarkolt a seggünkbe, véleményezte és mosolyogva tovább ment. Ez szép és jó, de szerintem de ha én csináltam volna kolléganőkkel szerintem másnap mert nem kellett volna jönnöm dolgozni... :D

De a nők nagyon rá vannak gerjedve a férfiak seggére, több kevésbé pofátlan de hasonló is volt már.

Az nem velem, hanem egyik haverommal volt hogy a lány akit alig ismert, párszor beszéltek odament hozzá és megmarkolta a farkát, mert "érdekelsz". Az meg hebegett, habogott zavarában hogy azért mi ez, mit csinál vagy hol élünk.

2022. márc. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, meg az még beugrott, hogy a doktornő egyszer szerintem tök indokolatlanul csekkolta a farkamat. Már nem tudom mivel mentem háziorvoshoz, de nem kapcsolódott hozzá az biztos, mert eléggé meglepődtem. Levettem a pólóm nézett szívhangot, le kellett feküdjek mert a hasamon is nyomkodott valamit, aztán ott a végén normális indoklás nélkül benézett a gatyámba.
2022. márc. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos nem volt ilyenekben reszem, amit kevesbe jokepu srackent csak irigyelni tudok.
2022. márc. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt, nem tudom ez mennyire az, de volt egy lány ismerősöm aki kb álandóan meg akarta dugatni magát velem, vagy valami hasonló. Így full kéretlenbe küldte a képeket, hogy fekszik az ágyban és emeli a takaróját, ilyen szövegekkel, hogy nem szeretnél egy ilyen szép takaró alá bújni? Meg mondta, hogy rámül, meg küldözgette a képeket magáról, hogy ugye milyen kövér vagyok? Meg, hogy majd fitt lesz, de segíthetnék ebben neki. Meg kb akár mit mondtam a szex jött egyből, pl valami csúszáaról volt szó, aztán mondta, hogy ő szívesen csúszkálna rajtam. Meg mondta, hogy most milyen bugyit visel épp meg milyen melltartót. Meg a lábát mutogatta, hogy tetszik? Amit annyira nem értettem😂 meg, hogy hozzábilincselhetném az ágyához, meg kikötözhetném, ilyesmik mentek, de vagy másfél évig, alig tudtam levakarni magamról, de megbántani nem akartam mert amúgy semmi rosszat nem akart csak ilyen beteg fétises csaj volt.
2022. márc. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Csajok! Engem meg lehetne erőszakolni! Jelentkező? 53F
2022. márc. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!