Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen megkülönbözzető jelek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen megkülönbözzető jelek vannak, ha csaj szexre kellesz neki nem kapcsolatra?

Figyelt kérdés
2022. márc. 22. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Intelligencia. Minél intelligensebb valaki, annál valószínűbb, hogy kerüli az alkalmi kapcsolatokat.
2022. márc. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Felhív másnap is 😂 Komolyra fordítva a szót, ha kapcsolatot akar akkor úgy is viselkedik: keresi a társaságod és nem csak szexet akar hanem azon kívüli programokat is.

Ha előre akarod tudni... hát baby, az évek meg a rutin, meg figyelni kell a kommunikációra. Némi emberismerettel azért ki lehet szűrni ki mit is akar akármennyire tolja előtte a nagy rózsaszín trubadúr szöveget.

2022. márc. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, ha foglalkozik veled, vagy ha azt szeretnéd akár békén is hagy. Nem tapad, ad egy kis távolságot, érzed felőle, hogy szeret és ezt nem is nagyon titkolja, csak egy picit. Szeretne minél sűrűbben találkozni, hogy minél jobban megismerjen, és ezek a találkozók nem a lakásán fognak történni mert, nem csak szexet akar.


(én most voltam ismerkedő fázisban, bizalom hiányos voltam és féltékeny, mert fuckboy volt, ő meg azt hitte, hogy én akarok csak szexet. Konkrétan mind a ketten elbasztuk és most nem beszélünk. Függetlenül, hogy nem történt semmi, nekem nagyon hiányzik és bánom azt amit tettem.)

2022. márc. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Ha aktus után a taxi számát kezdi el böngészni, akkor az egy erős intő jel lehet.
2022. márc. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!