Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy csaj bunkó elutasításko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj bunkó elutasításkor annak az az oka hogy sokat hisz magáról?

Figyelt kérdés

Vagy hogy a szülei nem nevelték meg normálisan?

Nyilván az olyan esetekre gondolok amikor a fiú udvariasan próbál ismerkedni.


2022. márc. 15. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Lehet hogy csak rossz napja van. Ideges valami miatt, és akkor nem az a legfontosabb, hogy mindenkinek a kis lelkét ápolja. Nem kell az ilyeneket túlgondolni. Nyilván nem muszáj bunkón válaszolni, de lehet, hogy aznap rúgták ki, és te vagy 3. aki odamegy hozzá, lehet hogy nem lesz olyan kedves. Nem értem miért kell azonnal belső tulajdonságra, meg gyerekkori dolgokra gondolni, és analizálni, mielőtt a sokkal hétköznapibb magyarázatokra nem is gondol az ember.
2022. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szimplán az, hogy nincs rákényszerítve, hogy jófej legyen ezért nem is akar. A főnökével pl senki nem annyira bunkó. De ha valaki eleve megadja a bizalmat egy lánynak és ő megy oda, akkor abban a szituációban úgy érzi ő a "főnök" hisz te akarsz tőle valamit, ő meg eldönti hova tesz téged.

Ha belegondolsz, a szituáció ugyanaz, mint amikor valaki kéregetni megy hozzád, vagy felhív egy saleses és hitelt akar eladni, vagy rábeszélni hogy pénzzel támogasd őket. Ilyenkor ő rohadt udvarias veled, mert ő akar tőled valamit, te pedig szabadon dönthetsz ezért a személyiségedtől függ hogy hogy kezeled.

2022. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A #2-es megfogalmazta azt a gyakori mondást, hogy ha meg akarsz valakit ismerni, akkor adj neki hatalmat. Márpedig hatalmi pozíció az is amikor a pincérrel, vagy a hajléktalannal beszélsz. Ugyanígy a nyomuló srácon is kiválóan meg lehet élni a felsőbbrendűségi tudatot, ha nem akarsz neki tetszeni.


Ugyanakkor óvatosan vonnék le következtetéseket. Sokszor figyeltem pl tini koromban, hogy milyen inte

2022. márc. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na véletlen elküldtem, úgyhogy befejezem.


Szóval sokszor figyeltem már meg, mekkora feladat a csajoknak lekezelni az állandó nyomulást a csávók részéről. Nem ritkán játszottam el a lány haverjaim pasijának a szerepét, hogy így nyugodtabb estéjük legyen, de ez is inkább csak ritkította az élményt, mint megszüntette.


Aztán időnként ettől frusztráltak, türelmetlenek lesznek, és elküldenek a f.szba. Lehet, hogy kedves vagy az első tíz kéregetővel, szórólapozóval, házalóval, de ha záros határidőn belül a tizenegyedik is megérkezik, akkor megeshet, hogy az első tíznél begyűlt frusztrációt rázúdítod az utolsóra.

2022. márc. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!