Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúk könnyebben dolgozzák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk könnyebben dolgozzák fel a szexuális zaklatást ha nő az elkövető?

Figyelt kérdés

2022. febr. 4. 00:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ... Ha valami dagadt 50 éves takarítónő akkor ugyanúgy nyomot hagy bennünk mint a lányokban...

A trauma azért trauma mert akaratunk ellenére hirtelen történik valami velünk amit nem akartunk látni vagy átélni.

Egy jó nőt bárki szívesen mehdugna így nem biztos hogy annyira ellenkezne bármelyik pasi is az ellen.


Egy nőnél is a fenti okok miatt trauma. Mert a legtöbb nőt nem Brad Pitt és nem Jason Momoa szokta megerőszakolni hanem valami lepukkant élettelen csoringer neandervölgyi kinézetű mocsok

2022. febr. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
A zaklatás és az abúzus az mindig kellemetlen. Az más kérdés, hogy a férfiak többsége nem gondolja traumának ha egy nő rányomul azért hogy dugja meg 😃
2022. febr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
16 évesen volt egy traumám(nem pont zaklatás, párkapcsolati erőszak/bántalmazás a nő részéről) azóta is van nyoma, és hátráltat párkeresésben, szóval igen, szerintem ugyan olyan, csak ellenben a nőkkel, a többi férfi társ ezzel kapcsolatban nem megértő, hanem inkább elvicceli,hogy ő ezt élvezte volna pl(kb 80-85%-a annak aki tudja és nem egy társaság) de a nők azért komolyan veszik az ilyet.
2022. febr. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem mi történt?
2022. febr. 4. 00:25
 5/20 anonim ***** válasza:
37%

Szerinted ki a gyökér, aki drámát csinál abból, ha egy nő meg akarja őt dugni?


F

2022. febr. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
#5 Megnézném akkor is ezt mondod-e ha egy bűzlő 56 éves fogatlan banya odaköt a székhez és ráderőszakolja magát...
2022. febr. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%
Jó nőről van szó, te csövesbánat.
2022. febr. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
#7 Ki beszélt jó nőről? Általában az ilyeneket nem jó nők követik el, te agyhalott...
2022. febr. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%

Hát nekem nagyon pozitív tapasztalatom van ezügyben, 16 évesen külön angol tanárhoz kedtem járrni és akkor egy 38 éves szerintem baromi jól kinéző nő, olyan picit husis de körte alkatú tanárom rám mozdult, kaptam is a lehetőségen, azóta ilyen eltitkolt kapcsolatban vagyunk egyszerűen imádom:)

18F

2022. febr. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
7%

Igen, alig várom. Amúgy nyilván meglepődnék, de nem sikoltoznék rendőrért, meg nem akarnám a bulvármédiában menőzve elsírni a traumámat.

Valójában a nőket ért szexuális "zaklatás" van extrém modon eltulozva hiszterizálva politikai és média haszonszerzés miatt.

Femináci szervezetek napi 24 orában keresik a traumatizált áldozatokat, akikre egyszer 200 méterről rákacsintott egy férfi az utcán. Legtöbbször, ilyen vagy még komolytalanabb esetekben követelik örjöngve a feminácik az "elkövető" nyilvános kivégzését.

2022. febr. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!