Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúk könnyebben dolgozzák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk könnyebben dolgozzák fel a szexuális zaklatást ha nő az elkövető?

Figyelt kérdés

2022. febr. 4. 00:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%
Ez attól függ. Kisfiúként szerintem ugyan olyan mély nyomot hagy mint ha egy kislánnyal történt volna. De így 32 évesen nem hiszem, hogy bármilyen nő szexuális zaklatása, maradandó nyomot hagyna.
2022. febr. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
64%

Még ha nagyon jó is a csaj, a férfiegó nehezen dolgozza fel, ha egy csaj erősebb.

Pedig, elég alap, hogy mondjuk egy edzett, sportoló csaj erősebb egy átlag pasinál.

2022. febr. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
19%

Engem ért ilyen jó pár éve. Kétszer is. Egy lány fogdosta a péniszem nadragom keresztül, simogatta a combom, a nyakam....nem tudok róla, hogy bármilyen fajta törést okozott volna nekem ez :D

Később megismetlodott egy felnőtt képzésen ugyanez, óra alatt egy 40-es anyuka ugyanezt csinálta nekem, ott sem éreztem azt, hogy később problémám lett volna ebből :D

De tényleg....jól vagyok, semmi bajom, túl tettem magam rajta :DDD Azért nevetek mert ha nővel csinálják ezt az egyből 10 év börtön, plusz a nép haragja kint, aztán ha megtudjak bent, hogy ilyenert ül a pali....nem is biztos, hogy élve szabadul. Aztán a nő járhat kezelesekre, pszichológushoz meg minden hülyeséghez, hogy túl tegye magát a dolgon, a szexhez is később úgy áll hozzá, hogy lehet hónapok, évek kellenek, hogy normálisan tudjon szexelni, meg találni olyan pasit aki elnéző, hogy ilyen történt vele és nagyon "soft" iramban haladjon a dolog...na de ha egy férfival történik ez....mint pl velem is....ez max egy jó sztori amit mesél majd mindenkinek, amivel felvághat stb, meg, hogy vele ilyen is történt, irigykedjetek...

Nem értem a nőket, hogy miért így szűrik le, ha alaki utcán simogatna a puncijukat, fogdosna a melluket, fenekuket, ez egy önbizalom növelés kellene lennie nekik is, mint nekünk férfiaknak szerintem.

2022. febr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, ha tőlem kérded:


A lány 1-2 hónap után (első kapcsolatom) elkezdett depresszió mellé agresszív lenni. Ha pl sport közben megrúgták (vele járó dolog) mondtam neki hogy ez benne van, olyat rámrúgott hogy azt hittem leszakad a lábam.


Mikor szexelünk, akkor is voltak ilyen "random elkattanásai" amivel agressziv lett, megtépett, vagy ott lent akart fájdalmat okozni(sokszor sikerült).Emiatt 3 évig nem tudtam női testre nézni, most 3 éve már javuló dolog, de kapcsolatom azóta se volt+szexet ha arra kerülne sor nem tudom hogy élném meg 😅

2022. febr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
72%
Az ilyen nincs komolyan véve, amikor nő zaklat férfit.
2022. febr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
59%

Én is hallottam már hasonlóról, ahol az ismerős srác egy befolyásosabb család lányával randizott. A lány szerette ha alázzák szex közben, ezt nyilván bizonyos szintig meg is tette a srác, de volt ami már neki sem fért bele, hogy megtegye egy nővel.

A barátnője egyre többször agresszíven lépett fel, verbalisan alázta a teljesítményét, és sokszor ütötte szex közben a srácot.

Az lett a vége a dolognak, hogy a csaj nekiment a srácnak hogy miért ilyen, és összeverekedtek. Nyilván a srác részéről csak önvédelem volt nem bántalmazás, de a csaj leesett az ágyról mire el tudott menekülni a haverom.

Nem sokkal később szakítottak, és a lány apja behívatta az irodába a haverom, hogy tudja hogy mire akarta rávenni a lányát, és milyen beteg egy elme hogy szadista, meg ilyenek. Holott szerencsétlen már az elején se ment bele ebbe és önvédelem volt az egész ami miatt a lány hátán kék foltok lettek.

Kisváros, szóval nyilván mindenki a család által nyomott sztorit ismeri, szegény srác nem is nagyon jön haza ha nem muszáj..

Ez nyilván évek alatt fajult el ennyire, csak hogy értsétek. Igenis van erőszak férfiak ellen is.

2022. febr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
73%

Nem olvastam a válaszokat. Szerintem ez nem, nem függő, inkább a tapasztalataim alapján, ember függő, ki hogyan és milyen hátérből jön, mivel ez sokat adhat az emberhez és mennyire erős.

Volt, lány aki az erőszakot egyáltalán nem tudta feldolgozni és öngyilkos lett, egy másik, verekedős lett. És fiúban is, aki a drogokhoz nyúlt és inkább túladagolta.

Vannak, akik nagyon nehezen, de valamennyire fel tudták dolgozni és élik az életüket. Igen sajna egész életébe elkíséri.

Amikor végül elolvastam a Mérgező szülök c. PDF-et, sok mindent értettem meg, igaz ez is sovány vigasz.


Elvihetném a gondolatmenetem abba az irányba, hogy nekik mért ez jutott és éltek ilyen keveset, mire szolgált az ő esetük és lett-e jobb bármi is


De azt mondom, beszélni kell erről, nem lehet elhallgatni és ezekben az esetekben nem lehet azt mondani, hogy az éremnek két oldala van, mert NINCS!

Bárki akivel ilyen történt, tudd, hogy nem a te hibád!

2022. febr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
34%

"Egy nőnél is a fenti okok miatt trauma. Mert a legtöbb nőt nem Brad Pitt és nem Jason Momoa szokta megerőszakolni hanem valami lepukkant élettelen csoringer neandervölgyi kinézetű mocsok"


Ijj mekkora öngól! Tehát nem az a baj, hogy valaki erőszakoskodik, hanem az, hogy nem Brad Pitt. Húha na most jönnek majd az incel-teóriák, hogy a Bradpitteknek mindent elnéznek a nők. Bezzeg a kedves, fűséges, törődő de csúnya férfiak...

2022. febr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó félreérted szerintem. Itt csupán arra reflektált a válaszadó, hogy sok férfi azt hiszi ha egy férfi ellen egy atraktív nő követ el erőszakot akkor az nem erőszak. És ezt a logikát fordította meg, holott ugye a külső nem kissebíti azt amit elkövetnek.
2022. febr. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
69%

19# Szerintem meg félreértelmezhetetlen ennek a mondanivalója.


Pont hogy nem megfordította a logikát, hanem elkezdte alkalmazni a "férfi logikát" a nőkre: nevezetesen ugye azt, hogy egy férfinek csak akkor trauma az erőszak, ha azt egy csúnya takarítónő követi el. Ha egy dögös szexi titkárnő, akkor azt nem éli meg traumaként.


Na, ezt a logikát húzta rá a nőkre: hogy a nőknek csak azért trauma az erőszak, mert azt nem Brad Pitt követi el, hanem valami "lepukkant élettelen csoringer neandervölgyi kinézetű mocsok" ahogy ő fogalmaz.


Pedig szerintem ez egy rossz következtetés, illetve tipikusan "férfiaggyal" kitalált elképzelés. Azt hisszük, hogy a nők is így működnek (én örültem volna, ha egy dögös szexi titkárnő megerőszakol tiniként, bár felnőtt fejjel azt mondom, jobb hogy nem történt meg ilyesmi), pedig nem.


Ugye...


Nem...?

2022. febr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!