Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vegyem rá a férjem, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a férjem, hogy vegyünk vibrátort?

Figyelt kérdés

Engem nagyon izgat milyen lehet egy vibrátorral csinálni. Mindenképpen csak úgy szeretném ha a közös szexbe vezetnénk úgymond bele és ő használná rajtam. A férjem viszont nem rajong az ötletért. Szerintem attól tart hogy túl jó lesz nekem és nem akar majd őt. Ez előfordulhat?


A szexuális életünk szerintem nagyon jó. 7 év után is változatos, sőt egyre jobb. Nagyokat és durvákat szeretkezünk és mindenben ismerjük egymást, nyiltan is beszélünk mindenről, ahogy erről is. Viszont nem akar belemenni ebbe. A méretei átlagosak. Kb 17 cm lehet, és maximálisan ki tud elégíteni vele. Baj hogy én szeretném ezzel még jobban felpörgetni az életünket? Milyen vibrátorral csinálni? Tényleg lehetek utána kissé érzéketlenebb a péniszre?


Egyébként van néhány eszközünk, pici csikló vibrátor, péniszgyűrű( ennek nem láttuk hasznát), és stimulációs gél. Szóval nem az van, hogy egyáltalán nem jön be neki ez.



#vibrátor #Szexualis segédeszköz
2022. máj. 28. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Inkább egy harmadik, mint egy vibrátor. Vagy szerető külön.
2022. máj. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg konkrétan hogy miért nem szeretné kipróbálni, de ha tippelnem kellene akkor lehet hogy tényleg azt gondolja amit mondtál, hogy fél hogy a vibri "lekörözi". Az biztos hogy nem magával a vibrátorral van baja, mert már van egy csiklóvibrátorotok.

Egyébként attól nem kell félni hogy kevésbé éreznéd a párodat szeretkezés közben ha használtatok vibrit, maximum olyan esetben tudom ezt elképzelni hogy valaki napi rendszerességgel használja.

2022. máj. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
nevetsegesen gyerekes es onbizalomhianyos. egy igazi ferfi nem ijed meg egy muanyagdarabtol..
2022. máj. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Vedd meg simán, azt jelentsd be, hogy ez lesz.
2022. máj. 29. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg magadnak születés/névnapodra és egy barátnőddel beszéld meg, hogy tőle kaptad.
2022. máj. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, milyen gyakran és hogyan szokott neked orgazmust okozni az ember? Ezt kulcsfontosságú lenne közölnöd, hogy tudjak segíteni válaszommal
2022. máj. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem szeretném csak úgy megvenni. Szerintem csúnya dolog ha valaki nem akar valamit a másik meg a tudta nélkül úgymond rákényszeríti. Ha én nem akarom pl seggbe én sem örülnék ha ő meglepiből berakná hátulról.

Igazából tényleg az érdekelt, hogy lehetsèges e az, hogy miután kipróbálom kevésbé akarom majd vele a szexet.


6-os. Változó. Átlagban mondhatjuk hogy kb heti 2-3 alkalom. Van hogy tobb es van hogy kevesebb. Nagyreszt minden szex alatt van 1-2 orgazmusom. Ő figyel erre. Persze van hogy csak spontán nyomunk egy 5 perceset valahol. Akkor nem szokott orgazmusom lenni. Az hogy hogyan azt mire érted? Orálisan vagy vaginálisan? Ha erre érted akkor mindkettő.

2022. máj. 29. 08:02
 8/8 dregor ***** válasza:
Érdekes... nálunk én vettem minden ilyen játékszert és sokról nem is szóltam előre a páromnak (én vagyok a férfi), mondjuk mindet neki vettem, vibrik, dildó stb... :D
2022. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!