Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuális segédeszközként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális segédeszközként elektromos nyakörv?

Figyelt kérdés
Olyan, amit távkapcsolóval lehet irányítani és sokkol. A tapasztalatotok érdekelne. Nagyon megráz?

2022. márc. 15. 06:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A nyakörveket nagyon is szeretem. De ezt sose próbálnám ki.


L

2022. márc. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem vagyok idomitasra szorulo kutya N
2022. márc. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem is azért van hogy szét rázzon.Több fokozat van rajta a legkissebb ilyen kis kellemes melegség.Volt exem imádta a párnája alat tartotta.Maxon sose menettük.

F

2022. márc. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 subrette ***** válasza:
100%
Rajtam volt elektromos sokkoló nyakörv BDSM szeánszon. Alacsonyabb fokozaton kellemes csiklandozó érzés, erősebb fokozaton tényleg lesokkol. Ha többször, egymás után kapsz áramütést, az már nagyon gyötrő, kínzó érzés. Rendesen megkínoztak vele, de élveztem nagyon.
2022. márc. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajom a bdsm-el, vagy electroval. De a nyakamon soha nem próbálnám. Farkamon tetszett!
2022. márc. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Azt hiszem át kell gondolnom, hogy a figyelt kulcsszavak között tartsam-e a "szerepjáték" szót. Betettem, mert szeretem a DnD-t, a Vampire the Masquarade-et, de még a MÁGUSt is... erre azóta kapom a nyakörves, erényöves, férfitangás kérdéseket:D
2022. márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom nem próbáltam de majd meséld el milyen élmény volt 😇 lehet én is ki próbálnám

18/N

2022. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
98%

Én próbáltam már többször is. Egyszer napokig rajtam volt, úgy amúgy elég durva, mert a kezdeti izgalom hamar átmegy abba hogy minden áron megpróbálod elkerülni az áramütést. És egy következetes szigorú dominával nekem már szinte ijesztő volt hogy mennyire profin, jól működik a dolog, gyorsan tanultam.

Tudni kell rólam hogy szubmisszív vagyok de izgat hogyha ellenkezhetek, direkt próbálom felbosszantani az Úrnőmet, mert élvezem a büntetést, alapból egy játéknak fogom fel az egészet, de a nyakörv tök más, ott elfáradtam hamar és már csak azon voltam hogy minden parancsot 100%-osan teljesítsek, és már szinte rettegtem az áramütéstől.

A legjobb az egészben hogy van egy figyelmeztető funkció, nekem 1 nap után ez ugyanúgy kezdett működni mint a kutyáknál, azaz komolyabb fizikai fájdalom nélkül tökéletesen tudott idomítani az Úrnő - persze nálam többször volt szükség emlékeztetőre hogy milyen a legerősebb szint. De sokszor elég elmenni 7-es, 8-as szintig.


Egy fontos dolog: mielőtt használni kezditek mindenképp többször is próbáljátok ki combon, karon, és egy általános orvosi vizsgálatot mindenkép javaslok előtte, ugyanis szívproblémák esetén az ilyesmi akár életveszélyes is lehet...

2022. márc. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!