Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok akik elektromos fogkefé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik elektromos fogkefével/ vibrátorral masztiztok! Mennyire tompítja le az érzéseket rendes szex közben? Nehezebben fogok elmenni a párommal? Ha egy alkalommal kiprobalnam az elektromos fogkefét utána rosszabb lenne a szex?

Figyelt kérdés
Nem fogok rafuggni?

2021. nov. 11. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
1 alkalomtól biztos nem, de am. igen.
2021. nov. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Nem egy alkalom nem fog megváltoztatni, csak élvezel egy nagyot.

Ha rendszeresen, akár napi szinten használod, akkor igen, sokkal nehezebben fogsz elélvezni pasival. Ha időnként beveted, attól nem lesz semmi bajod.

Tapasztalat, én is használom, de nem rendszeresen, néha masztihoz, meg néha szex közben is.

2021. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Ezer alkalom után sem változna meg, sőt egyre jobban megtanulod magad elengedni, kondícionálódnak az idegpályák amik az öröm felé vezetnek. Szóval csináld nyugodtan ahányszor csak akarod. Nincs az a maszti módszer vagy csodavibri ami felérne a hús-vér, figyelmes partner által nyújtott igazi szex örömével. Ha még szeretitek is egymást a pároddal akkor pláne.
2021. nov. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig nem akartam elhinni, hogy ez a fogkefe olyan jó. 1x kipróbáltam, hát maga mögé utasította mind a két vibrátorom, nagyon intenzív orgazmusom volt, ráadásul egymás után több. De azt az érzést, amikor konkrétan szexelek a párommal, akit szeretek, akire nagyon be tudok indulni, és minden téren nagyon jó a szex, azt semmi se üti (persze vele is van orgazmusom).
2021. nov. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A sörtés részét teszitek be?
2023. szept. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyekor milyen fogkrémet használtok ?
2023. nov. 11. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!