Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen vibrátort vegyünk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vibrátort vegyünk a barátommal?

Figyelt kérdés
Tudnátok olyan fajta vibrátorokat, vagy akár egy konkrét darabot mondani, amit jól lehet használni szex közben?

2021. júl. 30. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Mindegyiket jól lehet használni kis fantáziával, de attól is függ hogy milyen formában szeretnétek. Inkább a vastagságra koncentrálj, a rezgő előnyösebb mert kívülről is használható, hosszra meg is lehessen kívülről fogni. Válasszatok közösen, jó játékot majd azzal amit kiválasztottatok! :)
2021. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Inkább csak külső használatra lenne, de annyi fajta van, hogy nem tudom melyik a legjobb. De köszönöm a választ és a segítséget, igyekszem ezekre fókuszálni akkor! <3
2021. júl. 30. 22:44
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Működőképeset.
2021. júl. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szex közben valami kisebb kell, amit a csiklódhoz oda tudsz tenni.
2021. júl. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugye elsőre azt kéne eldöntenetek milyen célra kellene (csiklóra, punciba, popsiba?), utána lehet válogatni.
2021. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Csikló izgatásra kell. A külső használat ezt akarta takarni, csak kicsit hülyén fogalmaztam meg.


Köszönöm a válaszokat! <3

2021. júl. 31. 11:57
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nagyon jó, hogy ezt megtudtátok beszélni. Volt egy exem, kb semmit sem érzett belőlem, mert teljesen rá volt szokva a vibrire. Mondtam nem zavar, ha szex közben is használja, sőt, meg izgat is. De szégyellte, nem is lehetett erről beszélni róla. A szex nagyon rossz volt emiatt mindkettőnknek, mert megvolt a feszkó, többek között emiatt is szakitottunk.
2021. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem feltétlenül van szükségem vibrátorra közben, de mi nagyon szeretünk különböző dolgokat kipróbálni az ágyban, így ez is tervben van. Hála az égnek mi mindent meg tudunk beszélni, legyen szó bármilyen témáról.
2021. júl. 31. 21:33
 9/11 anonim ***** válasza:
# 6 Ez esetben a vibrációs tojásokat ajánlanám.
2021. júl. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van, imádom 😃


[link]

2021. aug. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!