Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hova rejti a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hova rejti a szexuális segédeszközeit szülei,párja elől?

Figyelt kérdés

A férjem teljesen ellene van az önkielégítésnek és prűd ezen a téren,viszont én mindig is nagy masztis voltam és nem bírok magammal,mindig nagy álmom volt egy vibrátor:D Felhoztam neki,hogy vehetnénk pl. bilincset,de nem tetszik neki az ötlet :(

Van aki dugdozza otthon a szexuális segédeszközeit? Ha igen,hol?

Van 3 gyerkőc,így elég kockázatos lenne beszerezni egyet,így egyelőre csak kacérkodom a gondolattal :)


2022. máj. 7. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
szombat délután...
2022. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen pasihoz se mennék hozzá, aki ezen a szinten van. Veszel egyet, és kész, majd belenyugszik, előle felesleges eldugni. A gyerekek ne találják meg, és ennyi.
2022. máj. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Huh összeraktatok már három gyereket úgy, hogy ennyire nem passzoltok egymáshoz szexuálisan, az azért derék. Én eleve nem jönnék össze olyan férfival aki ennyire prűd és vetélytársként tekint egy szexuális segédeszközre. Az meg, hogy ellene van az önkielégítésnek az egyenest röhejes. Ha veszel is valamit de elkezded elrejteni, akkor ha lebuksz lesz ám anyázás erősen.. Mindegy hogy a kérdésedre is válaszoljak, én az éjjeliszekrényem fiókjába teszek minden ilyet, az én rokonaim nem nyúlkálnak bele a dolgaimba.
2022. máj. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem rejtegetem
2022. máj. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Bugyik és harisnyák vannak egy fiókban, oda rejtettem.

Ha ott turkál a gyerek, az már rég baj. Megvan mondva hogy a hálószobában, gardróbban nem turkálunk a szülő cuccai közt, sztem a privátszféra az alap nevelés része. De ha mégis megtalálja akkor elmagyarázom mi ez, nem fogok szégyenkezni, attól csak őneki is komplexusai lesznek.

Férjem se turkál a bugyijaim közt. Ha bármit talál az kevésbé lesz ciki minthogy a bugyijaim közt turkál. Ő egyébként tudja hogy van, de nem izgatja egyáltalán, kérdeztem megnézi-e, de nem akarta... azóta egyszer sem került elő a téma én meg nem kötöm az orrára h néha amikor nincs itthon senki mivel ütöm el az időt.

2022. máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!