Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon fogok valaha orgazmust...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon fogok valaha orgazmust elérni?

Figyelt kérdés

Barátommal ma volt szex K*rva jó volt, jobb volt mint az eddigiek, eddig sose sikerült elélveznem, de ma se sajnos pedig mindent bele adott a barátom.

Már olyan szinten remegett lábam hogy azt hittem mindjárt itt van, csak közbe az volt a rossz hogy csendbe kellett lenni mert náluk mindenki otthon volt

Lehet hogy ez gátolt meg, hogy nem tudtam elélvezni?

Ja és magamnak valahogy nem tudom jól csinálni, nem megy, pedig már próbáltam



2022. máj. 28. 21:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Most érzett rá hogy kell, csak a csendbe maradás miatt nem sikerült
2022. máj. 29. 08:53
 12/17 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt? Hány éves a pasi? Te vagy az első, akivel lefeküdt ?
2022. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

19, mint én

Második vagyok neki, de előttem lévő barátnőjének se volt orgazmusa nála

2 év, de az elején nem volt szex kb 10 hónap járás után volt, aztán még csak 2 hetente tudtunk csak 1 nap

2022. máj. 29. 10:11
 14/17 anonim válasza:

Tehát akkor 17 éves kora óta van veled? És előtte sem sikerült az akkori párjának??

Nem lehet,hogy csak leakarja gyorsan tudni? Végezzetek minnél hamarabb,mert mindenki otthon van?

Próbáltatok esetleg több féle módszert is,vagy mindig ugyanazt a sablont csinálja amit esetleg "filmekben " láthatott??

2022. máj. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Exének se sikerült elérnie

Nem akarja gyorsan letudni

Sajnos most ez olyan eset volt hogy mindenki otthon volt

Próbálunk máshogy csinálni néha

2022. máj. 30. 14:42
 16/17 anonim ***** válasza:

Neked volt egyáltalán életedben! orgazmusod? (magadtól)


Mert ne csodálkozz, ha nem tud elvinni, ha TE sem tudod, mit csináljon veled.

2022. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem érzett rá. Pont csak szerencséd volt. Ennyi. Ha exének sem tudott orgazmust okozni meg neked se akkor mit vársz? Vannak azok a pasik, akik kb olyan nőknek sem tudnak hüvelyi orgazmust okoznj, akiknek mások igen. ( Én ennek inkább az ellentettje vagyok. )


Meg vannak olyan férfiak, akik jók az ágyban. Ennyi. A válaszom -kérdésedre- továbbra is: Nem. De nem is KELL minden nőnek tudnia milyen a hüvelyi orgazmus. Egyszerűen (sajnálom ha ez valakit bánt vagy sért ) nem minden nő érdemli meg. A tesze-toszák biztosan nem méltóak erre a szintű gyönyörre. Ez nem jár automatikusan csak azért, mert szexelsz. 😉

2022. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!