Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon fogok valaha orgazmust...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon fogok valaha orgazmust elérni?

Figyelt kérdés

Barátommal ma volt szex K*rva jó volt, jobb volt mint az eddigiek, eddig sose sikerült elélveznem, de ma se sajnos pedig mindent bele adott a barátom.

Már olyan szinten remegett lábam hogy azt hittem mindjárt itt van, csak közbe az volt a rossz hogy csendbe kellett lenni mert náluk mindenki otthon volt

Lehet hogy ez gátolt meg, hogy nem tudtam elélvezni?

Ja és magamnak valahogy nem tudom jól csinálni, nem megy, pedig már próbáltam



2022. máj. 28. 21:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát előbb magadnak kellene megtanulnia orgazmust elérni, mert amíg te se tudod mire vágyik a tested ő honnan tudja?
2022. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ő már sokszor csinálta nekem, de most volt a legintenzívebb
2022. máj. 28. 22:02
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
De azt írtad sose volt még orgazmusod se vele se magadnak okozva nem?
2022. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Baby, az orgazmus mint pillangó a réten, ha kézzel-lábbal hadonászva kergeted akkor elillan. Ha csak gyönyörködsz a reptében akkor előbb-utóbb a virágodra száll. Rágörcsölve, kergetve nem lehet. Relax, csináljátok akkor amikor nyugisak a körülmények és el tudod magad engedni, s a pasid foglalkozzon biz' a csiklóval is.
2022. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De, de már ő korábban próbálta de nem sikerült
2022. máj. 28. 22:15
 6/17 A kérdező kommentje:
4-es az a baj hogy csak nagyon nagyon ritkán alkalmakkor tudunk/tudtunk szabadon szexelni náluk
2022. máj. 28. 22:28
 7/17 DanielC ***** válasza:
100%
Igen fogsz, ha nincs a fel vilag nalatok otthon.
2022. máj. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Vele már nem is lesz.

Mással még leHET. De majd akkor tudok biztosabbat mondani, ha én is megpróbálhatom a magam módján... 😎

2022. máj. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne vele?
2022. máj. 29. 08:49
 10/17 anonim ***** válasza:
Mert ha lehetne vele, akkor már lett volna
2022. máj. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!