Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, mit szólnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mit szólnátok ehhez? Csak szerintem iszonyú gusztustalan?

Figyelt kérdés
Én vagyok a nő. Elkezdtunk pettingelni barátommal, de neki pisilni kellett. Elment WC-re aztán úgy jött vissza, hogy se nem törölte meg, se nem mosta le magát utána. Konkrétan azt várta, hogy a pisis farkát nyalja tisztára. Szerinte ez természetes, mert ő is megtenné nekem, csak azért a nők legalább megtörlik magukat a dolguk után, nem pedig csak lerázzák a farkukat

2022. máj. 25. 18:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
76%
Fú de igénytelen
2022. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
72%
Engem nem zavarna.
2022. máj. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
27%

És amikor majd együtt zuhanyoztok, akkor ott sem vizelhet, ha kell neki?

És amikor ott le akarja majd vizelni az arcod, cumi után?

2022. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
39%
Ugye tudod, hogy a f#szok jelentősebb része amit eddig a szádba vettél és ezek után a szádba fogsz venni az hugyozás után volt/lesz?
2022. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Az övé és én szeretem mindenét.
2022. máj. 25. 20:24
 16/25 anonim ***** válasza:
75%

Én fèrfi letemre mindig letörlöm, ha tehetem vagy tudom, h lesz valami

De szerintem ez undorító

2022. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi én ff.-ként irom nálunk a páromat néha nem érdekli akkor is bekapja, erősen hangulat függő.
2022. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
93%
El sem tudom képzelni, hogy ne mossam meg legalább a csapnál, ha tudom, hogy mindjárt bekapják. Függetlenül attól, hogy szeretem a csajt, vagy nem vagyok szerelmes.
2022. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
78%
Tartok tőle a szerelem esetetekben eléggé egyoldalú dolog... mármint te mindent megteszel a pasid kedvéért de közben ő meg sz.rik a fejedre neked mi jó, mi nem.
2022. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
57%
en mar akkor se szivesen “kapatom be” ha eltelt par ora zuhany vagy megmosas ota, nemhogy frissen hugyosan. nem egy igenyes a pasi az teny.. de ha neked ez jo..
2022. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!