Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, mit szólnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mit szólnátok ehhez? Csak szerintem iszonyú gusztustalan?

Figyelt kérdés
Én vagyok a nő. Elkezdtunk pettingelni barátommal, de neki pisilni kellett. Elment WC-re aztán úgy jött vissza, hogy se nem törölte meg, se nem mosta le magát utána. Konkrétan azt várta, hogy a pisis farkát nyalja tisztára. Szerinte ez természetes, mert ő is megtenné nekem, csak azért a nők legalább megtörlik magukat a dolguk után, nem pedig csak lerázzák a farkukat

2022. máj. 25. 18:48
A kérdező szavazást indított:
Gusztustalan, azonnal dobnám
Megmondanám, hogy menjen vissza, és mossa meg
Természetes dolog
114 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%

Ez mennyire gusztustalan! 🤮🤮🤢🤮🤢🤢

Jó nagy tirpák lehet a pasid.

2022. máj. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Most jött le a fáról vagy mi?
2022. máj. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
49%
Én még jól szájon is vágtam volna, mielőtt kihajítom a lakásomból
2022. máj. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán tennék ilyet. Sőt mivel szeretem megtettem neki. Csak úgy érzem ő nem szeret, azért csinálta ezt. Nem tudom
2022. máj. 25. 19:02
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
Hát alap h megmossa basszus! Nekem is volt régen egy csajom aki kimenet pisilni és és mosta meg ...
2022. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Utolsó nem tudom ezt honnan veszed, és mitől írsz ilyeneket. Ha szerinted ez természetes, akkor mond azt inkább, nem kell személyeskedni. Azt sem tudom honnan veszed, hogy van másik palim
2022. máj. 25. 19:05
 7/25 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy még fiatalok vagyunk de 25 évesen azért már lehetne ennyi esze szerintem. Szex előtt már mindketten lefürödtünk eggyütt
2022. máj. 25. 19:13
 8/25 anonim ***** válasza:
34%
A hármas még nem találkozott olyannal,aki vissza is adná azt a pofont. Ne legyél már olyan kemény. 😀
2022. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
En mindig elmondom neki pisi utan h mossa meg vagy nem kap semmit😄
2022. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Utolsó ez aranyos :D
2022. máj. 25. 19:25
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!