Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megkivántam a kolléganőmet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkivántam a kolléganőmet, mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Egész nap a fenekét bámulom annyira kivánatos, már szerintem ő is észre vette hogy folyton bámulom. Nem zavarja hogy nagyon közel állok hozzá, szinte mindig hozzá érek és úgy beszélek vele, még egyszer hátulrol a fenekéhez ért a kezem nem tapiztam csak hozzá értem,és az sem zavarta. Már párszor kivertem ő rá gondolva, de mégse múlik el ez a vágyam hogy, szexeljek vele. Nincs am senkije, de én csak szexet akarok tőle nem akarom lelkileg megsérteni. Csak mondjam meg neki hogy akarna e velem szexkapcsolatot ? ja és 20 évvel idősebb is nálam a hölgy.

2022. máj. 21. 17:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%

"Csak mondjam meg neki hogy akarna e velem szexkapcsolatot ?"

Te 11 éves vagy? Akkor mit keresel ebben a kategóriában?

Soha senkihez nem mentem még oda úgy hogy akarna-e velem....

Az majd kiderül. Gondolom nincs időd rá.

2022. máj. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nincs tényleg senkije akkor nagyon kiéhezett lehet ezt most ki kéne használnod biztos nem haragudna meg rád ők az ő korosztálya már tapasztalt sokat látottak,de azért ne ronts ajtóstól a házba csak finoman úriember módjára.
2022. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Udvarlásról még nem hallottál?
2022. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél gyökér! Udvarolj neki ahogy korábban is javasolták!
2022. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
48%
Akkor már negyven felett van a hölgy. Nagyon necces. Ez már a változókor. Az én barátnőmnek 45 éves korában már 0 azaz nulla volt a szexuális vágya. Ne tévesszen meg mert az én párom is csinosan öltözik, ad magára. Azt tetszik neki, hogy jó alakja van de nincs az a hős lovag aki szexre el tudná csábítani. Ez nem mindenkinél van vannak kivételek. Én negyvenes nőnél azért nagyon óvatosan próbálkoznék. Régen én is azt hittem, hogy a negyvenes nők a legjobbak a szexben és még csinosak is. Nagyon ki kellett ábránduljak. Kb. 20-30% aki még él közülük szexuális életet. Egy munkahelyen meg nagy égés lehetséges.
2022. jún. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha én hagynám, h a fenekemhez érj ruhában az felhívás, h szeretném ezt ruha nélkül is. Aki már nem kívánja a szexet, az nem kelleti magát. Én se vagyok aszexuális korom ellenére. Remélem elhívtad munka után egy kávéra. Használd ki a hosszú hétvégét!

49N

2022. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha elutasít, ne szúrd le! 🙏
2022. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 NTBS ***** válasza:
100%
Tessék cselekedni. Elhívod és elmondom neki.
2022. jún. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
68%

Eresszétek el!

Kamu kérdés. Még semmit sem reagált!

2022. jún. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!