Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sub hajlamú pasik. Volt olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sub hajlamú pasik. Volt olyan kolléganőtök, akiről ábrándoztatok, hogy jó lenne ha tökön rúgna?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 10. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De olyan volt, hogy osztálytársnőimmel fantáziáltam azt, hogy körbeállnak és nyalatják velem a lábukat és csicskáztatnak. Olyan osztályba jártam, ahol ezek a tipikus domináns, menő lányok voltak... :D
2022. ápr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg van is. A lába elfogadható, volt, hogy már elgondoltam egy mezítlábast tőle.
2022. ápr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Konkrétan tökön rúgásról nem ábrándozok. Attól össze us hánynám magam... De a volt főnökömről amikor még vele dolgoztam, volt hogy ábrándoztam, hogy megaláz, és teljesen leural...


29/F

2022. ápr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Pékségben dolgoztam, mindig éjszakai műszakban.A főnökasszony egy elhízott,50-60 közötti nő volt férje már nem élt, de a fiatal fiúkat eléggé kívánta ahogy a szóbeszéd járta.Párszor behívott az irodába és nagyon finoman mindig érzékeltette hogy ő a főnök, nézte hogy mit reagálok.Egyszer észrevette hogy tetszik nekem ez hogy ugráltat, utána nem volt leállás.Mielőtt megtörtént az eset amit leírnék már bepróbálkozott.nyár volt, este kérte valamit vigyek fel az irodába, mert összesítéseket csinál.kis topban volt,látszódott hogy milyen kövér, de mégis kívántam,szerintem ő is észrevette.Íróasztal mögött gurulós széke volt, és kigurult míg a szobában voltam az asztal mögül,kis szoknya volt rajta és enyhén szétrakta a lábait, kérte adjam a kezébe amit hoztam és közben végig a farkam nézte.

Mocskosul felállt észre is vette,alig vártam hogy kimenjek elmentem a wc-re is vagy 5 ször kicsaptam mire csillapodott a vágyam.

Két hét múlva megint felhívatott az irodába valahogy éreztem hogy itt a vég.Látta rajtam hogy izgulok,már a gondolata is felizgatott hogy hozzáérjek.Ugyanúgy az asztal mögött ült, majd kérte megint adjam neki amit hoztam és kigurult a székkel az asztal mögül,ugyanúgy kis szoknya de most jobban szétrakta a lábait, és nem volt rajta bugyi.Olyan adrenalin fröccs volt bennem hogy remegtem.Kérte menjek oda, odaadtam majd mondta hogy tetszik amit látok.Mondtam hogy igen,erre mondta hogy térdeljek le és nyaljam ki.

2szer elélveztem míg nyaltam,szinte hozzá sem értem csak folyt belőle.

Utána azt mondta vetkőzzek le, magassarkú papucsban volt,elémállt és majdnem megint elélveztem a látványtól, parancsolta hajoljak előre,fogjam meg a bokám, lábakat szét,izgultam és sejtettem mi lesz.

10 szer tökönrúgott,majd alámnyúlt és mocskosul megtörte a tökeimet.

Utána megint kinyalatta magát, én közben vagy 4szer megint elélveztem.

Utána ennyi nem volt szex semmi, mondta mehetek dolgozni.

majd 2 napra rá írt egy smst, hogy menjek már el hozzá valamiért este vár.

elmentem, reggelig dugtunk.

Azóta is a párom, de erősen sub domina jellegű a kapcsolatunk.

28F

58N

2022. ápr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt oyan kolléganőm, akitől ilyesmit szívesen kaptam volna. A főnöke voltam pedig.

No nem pontosan tökön rúgast, de egy kiadós pálcazast, csicskaztatást, alázást, egyéb büntetést barmikor. De ehhez nem kell a kolléganőmek lenni, általaban is izgatnak a dominans nők és csajok.

2022. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!