Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megkivántam a kolléganőmet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkivántam a kolléganőmet, mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Egész nap a fenekét bámulom annyira kivánatos, már szerintem ő is észre vette hogy folyton bámulom. Nem zavarja hogy nagyon közel állok hozzá, szinte mindig hozzá érek és úgy beszélek vele, még egyszer hátulrol a fenekéhez ért a kezem nem tapiztam csak hozzá értem,és az sem zavarta. Már párszor kivertem ő rá gondolva, de mégse múlik el ez a vágyam hogy, szexeljek vele. Nincs am senkije, de én csak szexet akarok tőle nem akarom lelkileg megsérteni. Csak mondjam meg neki hogy akarna e velem szexkapcsolatot ? ja és 20 évvel idősebb is nálam a hölgy.

2022. máj. 21. 17:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
Ja kérdezd meg a mamit.
2022. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Hívd el munka után beülni valahova, alakulni fog az, csak ne avval indíts h akar e szex kapcsolatot veled
2022. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18%
Ritka csicska vagy ha nem mersz beszélgetni vele, akkor hokizz csak.
2022. máj. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Ha nincs senkije, szerintem benne lenne ő is a dologban, dugd meg.
2022. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Lépj a tettek mezejére,sült galamb nem száll a szádba.Például kérdezd meg,hogy otthon esetleg tudsz-e valamiben segíteni neki.Ez kezdetnek jó,főleg ha igent mond,kettesben vagytok már jó,aztán ha segítesz neki kérdezz vissza majd ,hogy esetleg másban segíthetek?Mire gondolsz? Amire te is,amit élveznél...valami ilyesmire gondolok,ha egyedül van hiányzik a szex,ne légy tunya.Van esélyed. N
2022. máj. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%

Hány éves vagy?25 körüli?Tuti nincs esélyed.És fogadok van szeretője is, csak nem köti az orrodra!Vannak a nők között is, akik csak szexelni járnak össze valakivel, de nem kisfiút akar egy érett nő általában!

N

2022. máj. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
A hölgyek ritkán képesek érzelemmentes szex kapcsolatra. Ezt érdemes bele kalkulálni. Elkezd majd hozzád kötődni…Ha mégis így döntenél, akkor érdemes az elejétől kezdve korrektül nyílt lapokkal játszani és lefektetni a szabályokat, megbeszélni az elvárásokat stb.
2022. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon odakérdeztél! Ezt senki sem tudja rajtad kívül.

Lépj!

2022. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
Mondj fel!
2022. máj. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolj bele abba is, hogy ha megvolt utána is ott dolgozol majd jobb esetben.
2022. máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!