Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális ha néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha néha kielégítetlenül hagy?

Figyelt kérdés
Többnyire nincs gond, de ritkán előfordul, hogy ő hamarabb elsül. Ilyenkor ő nem akar második kört, mert fáradt vagy valami. Én eddig ilyenről csak hallottam, soha nem gondoltam volna, hogy nem bántja a férfiak egóját, ha a nő nem megy el. Lassan egy éve együtt vagyunk, szerintetek van okom aggódni? Vagy ez normális és én gondolom túl?
2022. máj. 19. 09:10
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Így van, 40-es. Nőként nem 5 perc elérnem az orgazmust, de egy gyors orál vagy egy gyorsmenet a konyhában nekem is nagyon izgató. Szoktam is kezdemrnyezni. Ilyenkor egy cseppet sem hiányzik az orgazmus, mert nem mindig az elnyújtott kényeztetésre vágyom.
2022. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
De ez fordítva is játszhat, lehet hogy a csajnak is néha jól esne egy nyalás, és utána pihenne. Partnerfüggő, az egyoldalúság nem játszik a legtöbb kapcsolatban, 1-1 alkalommal okés.
2022. szept. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

47 évet megéltem, de egy partner sem maradt eddig kielégítetlenül.

Még, ha csak gyorsan leszop akkor sem. Viszont olyan volt jó pár aki 15 perc alatt 3x is elment, elég intenzíven.

2022. szept. 20. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

#42

Való igaz, egy spontán nyalóka minden nőnek jól esik.

2022. szept. 20. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
52%

#44

Persze az is igaz, hogy a nőknek is jól esik egy gyors nyalás néha, de arra sokkal kevesebb a lehetőség mint egy gyors szopásra.

Pl. a mi esetünk a párommal: egy nyári éjszaka a Balaton parton le tud térdepelni a nő és szívesen szopik egyet, de arra nem tudnám rávenni, hogy mondjuk egy padon tegye szét a lábát egy nyaláshoz, mert azt nem élvezné, de azt, hogy nekem örömet okoz azt élvezi.

Persze biztos van olyan nő is aki ott is szívesen kinyalatja magát.

2022. szept. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Ez így van utolsó. Ha nincs épp lehetőség akkor persze nincs nyalás. De máskor simán lehet pótolni, kedveskedni a nőnek, ha épp adódik rá lehetőség. Minden más csak kifogás.
2022. szept. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

#46

Mi ezért szoktuk úgy ha csak leszop az autóban például, akkor miután hazaértünk lerendezem, vagy alaposan kinyalom. Mivel ő elég rendesen begerjed a szopástól, nem hagyom csatakosan, az nem én lennék ;). De biztos van aki nem ennyire tüzes, vagy nem igényli. Ott működhet csak a szopás.

2022. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!