Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális ha néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha néha kielégítetlenül hagy?

Figyelt kérdés
Többnyire nincs gond, de ritkán előfordul, hogy ő hamarabb elsül. Ilyenkor ő nem akar második kört, mert fáradt vagy valami. Én eddig ilyenről csak hallottam, soha nem gondoltam volna, hogy nem bántja a férfiak egóját, ha a nő nem megy el. Lassan egy éve együtt vagyunk, szerintetek van okom aggódni? Vagy ez normális és én gondolom túl?
2022. máj. 19. 09:10
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
71%
Én csak azt nem értem, hogy miért vagy egy ilyen suttyóval?
2022. máj. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
#21 mert számomra nem csak a szexről szól a kapcsolat, és másban jól működünk. De ne értsetek félre, nem azt mondom, hogy ez olyan gyakori. Szerintem 9 hónap alatt max 3x volt ilyen. Nekem ez inkább lelkileg fájt, mint sem a kín amit éreztem🤣🤣
2022. máj. 19. 11:14
 23/47 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a csajom szokta mondani, hogy ő nem mindig akar kielégülni.
2022. máj. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
50%

9 hónap alatt 3 szor.

Nem akar második kört.


Először is azt erdemes lenne tudomásul venni hogy egy kapcsolatban vannak jó és jobb es rosszabb meg mégrosszabb menwtek.

Igy vagyunk összerakva nők es ferfiak egyarant.

Lehet idealizalni mindent,csakhogy az nem a valóság,hanem Holywood.

Ha ez a ket alkalom akkora trauma,akkor hosszabb előjátékra van igény a részedről.Ezt meg neki kell elmondanod.

2022. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
#24 nem azt mondtam, hogy 9 hónap alatt 3x nem akart második kört, hanem, hogy kb 3x volt, hogy kielégítetlenül hagyott és leszarta. 1 körös szokott lenni nyugi 😃
2022. máj. 19. 11:49
 26/47 anonim ***** válasza:
100%

9 hónap alatt 3x belefér, de azért lekommunikálhatná szebben, nem mindjárt leolt, hogy ne erőszakoskodj. De lehet, hogy ilyenkor tényleg az a megoldás, hogy lerendezed magad, akár a közvetlen közelében, hogy kapjon az agyához. :D

Van olyan, lehet olyan időnként, hogy valamelyik fél nem akar másodikat, és ez lehet néha a pasi is. Ezt is érdemes azért észben tartani. De ha nálad fizikailag akkora ilyenkor a hiányérzet, akkor amit fentebb írtam, lerendezed. :)

2022. máj. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. máj. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ilyenkor az a minimum, hogy akkor vagy csúcsig nyal, vagy kézzel izgat, amég el nem élvezel, ha már második menetet nem akar. Az parasztság, ha erre sem képes.
2022. máj. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
78%
Kezdhetne magával valamit erőnlét terén is. Egy 2 perces menettől nem illik elfáradni. Ajánlom a konditermet és a kardiót.
2022. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
61%
Jó, de van amikor fejben nincs ott a nő, akkor nyalhatod egy féllnapig is.
2022. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!