Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális ha néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha néha kielégítetlenül hagy?

Figyelt kérdés
Többnyire nincs gond, de ritkán előfordul, hogy ő hamarabb elsül. Ilyenkor ő nem akar második kört, mert fáradt vagy valami. Én eddig ilyenről csak hallottam, soha nem gondoltam volna, hogy nem bántja a férfiak egóját, ha a nő nem megy el. Lassan egy éve együtt vagyunk, szerintetek van okom aggódni? Vagy ez normális és én gondolom túl?
2022. máj. 19. 09:10
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk ha ilyen van, akkor barátnőm fekszik tovább és mosolyog. Ilyenkor ugrok és nyalok, ujjazok tovább.
2022. máj. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk addig megy a sex míg mind a ketten elmentünk.

Viszont volt rá példa, ahol a párom megjegyezte, hogy néha csinálhatunk olyat, hogy csak gyorsan dugjam meg azt kész. Nem akar ő mindig elmenni. (Tudni illik kell neki ilyen minimum 25 perc, hogy eljusson oda) Mi 15 Éva vagyunk együtt és ez kb 10 év után hangzott el.


Nem mindenkinél ugyan olyan ez.

Viszont idővel szerintem ez romolhat a ti eseteteknél.

Amennyiben fitalak vagytok ilyen 20 körüli, akkor mindenféleképpen rossz. Annyi idősen én is tök más képen gondolkodtam. Kicsit irányítsd és tanítsd.

2022. máj. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 Onthespot ***** válasza:
97%
Maszturbálj mellette utána és ha nem száll be, akkor ott valami gond lehet. A szexnek pont arról kellene szólnia, hogy a felek közös megegyezéssel örömöt okoznak egymásnak. Nyilván van, hogy nem kell mindig a nőnek ahhoz orgazmus, de amikor elakarsz menni és ezt nem adja meg, akkor csináld magadnak. Lusta a pasid és nem kíván eléggé. Felételezem, hogy az élet más területein sem kapod meg mindig az elvárt figyelmet. Ne pazarold az időd. Nagyon sok egyedülálló pasi van, aki mindig királynőként fog kezelni az ágyban és azon kívül is.
2022. máj. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
4%
Pont annyi időd volt neked is elmenni!
2022. máj. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom miért lett a 12-es lepontozva, én nőként is szoktam ilyet igényelni. Nem mindig akarok elmenni, van, hogy csak egy rövid, de intenzív "elkapós" dugásra vágyom, olyankor nincs orgazmusom, de nem is hiányzik, mert épp nem arra vágytam. Sőt olyan is van, hogy egy kiadós szex után a partnerem már jönne orgazmust okozni a bevált módon, de leállítom, mert akkor és ott nekem úgy lett teljes az élmény. Máskor meg annyira akarom az orgazmust, hogy egyből velem "kell" kezdni. Mi nők olykor furán működünk. :)
2022. máj. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
14# milyen bölcs vagy. Ennyi erővel én is mondhatom, hogy a férfi bírja addig ameddig én azt mondom ;)
2022. máj. 19. 11:00
 17/47 anonim ***** válasza:
91%

Miért utána nem tud kinyalni?


Szánalmas. Elégítsd ki magad akár előtte, aztán hadd pattogjon.

2022. máj. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
12# az a baj az irányítással meg tanítással, hogy azt érzem megsértődik ilyenkor, hogy bántja az egóját, ami elég gáz, hiszen ez olyan amit meg kéne érteni és tudni beszélni róla, de sokszor az a vége, hogy én hisztizek( mint most is, hogy mit kell annyit erőszakoskodni😂)
2022. máj. 19. 11:03
 19/47 anonim ***** válasza:
81%
14-eske, a férfi meg bírja addig, ameddig én elmegyek, ha az 25 perc, akkor annyi. Oldja meg ;)
2022. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
17# hát abban nem túl kitartó, mert elvileg nekem túl sok idő kell és hogy elfárad. Bár nemtudom 2 perc kinek elég, nekem nem😃
2022. máj. 19. 11:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!