Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális ha néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha néha kielégítetlenül hagy?

Figyelt kérdés
Többnyire nincs gond, de ritkán előfordul, hogy ő hamarabb elsül. Ilyenkor ő nem akar második kört, mert fáradt vagy valami. Én eddig ilyenről csak hallottam, soha nem gondoltam volna, hogy nem bántja a férfiak egóját, ha a nő nem megy el. Lassan egy éve együtt vagyunk, szerintetek van okom aggódni? Vagy ez normális és én gondolom túl?
2022. máj. 19. 09:10
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
93%
#30 nyilván, ha kéri, akkor szeretne elélvezni, és “ott van fejben”
2022. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
29# nem az egész menet szokott 2 perc lenni, azt az orálra írtam😃
2022. máj. 19. 12:37
 33/47 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem egy lovagias dolog tőle. Mi az, hogy ne erőszakoskodj?

Az addig oké, hogy ő elmegy és nem akar második kört, de akkor más módon segítsen rajtad, ez a minimum. Főleg, hogy egyértelműen tudtára adod, hogy vágysz rá.

Én nem tudnám elképzelni, hogy a párom ott hagyjon és ilyen mondatokat mondjon nekem, inkább élvezi, ha örömet okozhat. Akkor is, ha ő már végzett.

2022. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%

14

Erre az ugyanannyi idő dumára az is érvényes ha nő létemre hamarabb elélveztem és a pasinak még kéne folytatni? Van ilyen is ám, nálunk ez van többször. Érdekes hogy ez mindig csak fordítva működik. Gondolom akkor ha nem bírnám folytatni így az aktust, akkor is le kéne szopjam. Pasiknak is lehet nyugodtan nyalakodni ejakuláció után is.

2022. máj. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
75%

Barátnőm úgy 3-ból 2-szer tud elmenni. Inkább próbálom többször elélveztetni, amikor megy neki, mert ő meg pont, hogy erőltetésnek érzi ezt az orgazmushajhászatot.

Pettingelni tényleg nem a világ legjobb dolga szex után, mert fáradtak vagyunk, azt se tudom, mennyit érez még egyáltalán abból, amit csinálok. Ha megkér rá, vagy látom rajta, akkor csinálom.

Szerintem a te barátod elég jól teljesít, ha szinte mindig elélvezel, azon a pár alkalom ne múljon már. Az mondjuk nem jó jel, ha 2 perc után megunja az orált. 2 az még gombócból is kevés.

2022. máj. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
16%
Teljesen normális. A nők általában sokkal nehezebben mennek el, nem várható el, hogy mindig orgazmusig juttasson.
2022. máj. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően én is csináltam már ilyet bár általában hamarabb elélvez rajtam a nő. De ha pl mondja hogy ő még nem ment el és folytassam nem ellenkeznék az tuti, ne érezze hogy csak az én élvezetem a fontos.
2022. máj. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
68%
Mi sokat szexelünk kissé extrém helyeken, ott mindig csak én élvezek el, a barátnőm soha, neki kell 20 perc csikló izgatás ágyban fekve az orgazmushoz, ott mindig elélveztetem, de azon kívül viszont nem is igényli, csak az én kedvemet keresi, meg gondolom izgatja Őt is a szex a szabadban, parkban, parton, sétányon, buliban...
2022. máj. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Engem például kifejezetten bánt, frusztrál, ha a partnerem nem megy el. Éppen ezért addig be sem rakom neki, vagy nem engedem végig orálozni, ameddig legalább egyszer el nem élvez .Azért ez már szerencsére nem sokáig szokott tartani. Megtanultam már, hol, és hogyan érintsem a siker érdekében.
2022. szept. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

#39

Azért, ha általában elélvezteted, akkor egy-egy eset, pl. amikor csak gyorsan leszop, kimaradhat neki, ilyentől még egy csaj sem sértődött meg.

2022. szept. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!