Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktál szexchatelni itt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktál szexchatelni itt, vagy máshol?

Figyelt kérdés
2022. máj. 16. 08:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Tobb lannyal volt mar innen, viszont nem mindenkivel van meg az osszhang. Volt olyan, hogy megbeszeltuk, hogy akkor ezt csinaljuk, de kb kinszenvedes volt minden uzenetvaltas mindkettonkenek, ugyhogy hamar abbamart a dolog. Viszont volt olyan is, hogy estenkent orakat dumaltunk folyamatosan, es igy is volt mindig valami uj, amit megbeszeltetek volna egymassal. Most pont van egy ilyen lany amugy, mindketten nagyon varni szoktuk az esteket. ;)
2022. máj. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#11: Jó nektek. :D
2022. máj. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szoktam, itt is, máshol is.
2022. máj. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Régebben igen, azóta leszoktam róla, mert én részletes, konkrét sztorit írtam, viszonzásnak meg általában tőmondatokat kaptam csak (tisztelet a kevés kivételnek!). Én rendkívüli módon szeretem a nőket orgazmushoz segíteni, de egy idő után megunja az ember, hogy a "szexchat"-nek nevezett tevékenység közben szinte csak ő gépel... Úgyhogy már nem megyek bele ilyenekbe, max nagyon ritkán.

30F

2022. máj. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem igazán lehet. Ha van is a másik fél passzív. Régen csináltam úgy hogy innen szereztem partnert hozzá. 2 éve volt talán utoljára. Anotalkon RITKÁN szokott lenni, de általában irc vagy DC szerveren szokott lenni, de ezek is általában külföldiek.

F-28

2022. máj. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Anotalk erre elég vacak. Vagy trollkodnak, vagy menet közben eltünnek.
2022. máj. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2%

Akarnak az itteni nők, nem egy, de nem írok vissza egyiknek se, így is tul jelentkezés van nálam.

24f Testépítő bajnok 5x

2022. máj. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szegeny kis 5x-os testepitot hogy lehuzta mindenki... :D
2022. máj. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!