Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már, hogy erotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy erotikus levelezéstől, szexchateléstől nem csak szexuális vonzalom alakult ki benned de úgy érezted érzelmek is ébredtek benned a másik iránt? Lehetséges ilyen?

Figyelt kérdés

Mikor nem is ismered a másikat, csak képet láttatok egymásról.

Ezek lehetnek valós érzelmek? Vagy a szexuális vonzalmat érezzük, hisszük többnek?



2021. okt. 19. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran csinálom képcsere és hasonlóval. De csak szexuális a vonzalom, akár több alkalommal.
2021. okt. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
ja 1vagyok 31/F
2021. okt. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Köztünk előbb volt szerelem, mint szexting. Távolság miatt. Viszont szerintem simán kialakulhat, ha mellette van van normális kommunikáció is.
2021. okt. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt mondom hogy a fantáziád játszik veled és a vágytól hajlamos vagy azt hinni amit szeretnél, amilyennek szeretnéd hinni a partnert. 31n
2021. okt. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es

Én épp ezért csak maszti téren csinálom ezt. arc nélkül

1-2es voltam :D

2021. okt. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Ez mire jó?

Jobb lenne személyesen megismerkedni a jó nővel?

Ezt én csinálom!

A szexuális kapcsolatok csak

6 - 12 hónapig tart.

Mert a nők házasságot akarnak kötni.

Nem vagyok híve a házasságnak.

Egyenlőre még nem találtam meg a királynőt!

2021. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen! Képcsere, telefon, majd személyes találkozó és szex lett belőle! f.
2021. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkit szeretni akarok, akivel ilyet csinálok.

Törődés, gondoskodás, szeretni akarás nélkül nem tudnék együtt masztizni senkivel, mert a partneremen van a hangsúly, rá figyelek, az okozza az örömet, hogy ő ugyanolyan jól érzi magát, mint én.

Ha nem kötődnék hozzá érzelmileg, akkor ürességet, szomorúságot éreznék és valószínűleg nem is masztiznék vele.


27/F

2021. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többször is, többéves kapcsolatom is lett szexchatnek indult ismiből. De nekem az egész szexchat téma sem menne szimpátia nélkül, valószínűleg ez az oka.
2021. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!