Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van aki szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van aki szokott szexchatelni itt privátban? Ha igen kivel? Kort is írjatok légyszi!

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mi alapján döntitek el, kivel álltok szóba itt ilyen témákban.

2021. okt. 9. 12:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Ritkán. Az első 2 mondatból kiderül kinek érdemes válaszolni és kinek nem. Nem kérek privátot. 31n
2021. okt. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Előtte beszélgetünk, aztán ha úgy alakul, akkor jó tud lenni :)
2021. okt. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyre ritkábban. Nekem kell hozzá az intelligencia, de nagyon sok a primkó farokmutogató, azzal meg nem tudok mit kezdeni. 28N
2021. okt. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
9%
NINCS. Te szerencsétlen lúzer... 😂😂😂
2021. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Korábban előfordult, már nem.

Ahogy más is írta, kell hozzá az intelligencia, meg kb. az első két mondatból érzem, hogy bele tudnék-e vele menni egy ilyen jellegű levelezésbe.


Viszont...korábban olvastam hasonló kérdések alatt egy-egy felháborodott választ férfiaktól, hogy ők márpedig teljesen udvarias, intelligens üzenetet írtak, mégsem kaptak választ.

Igen, van, hogy ilyen üzenet jön, csak hát nem feltétlen van kedvünk (gondolom írhatom a többiek nevében is) mindig beszélgetni. És ugyebár nem vagyunk kötelesek mindenképpen válaszolni ha van kedvünk ha nincs.


40+

2021. okt. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%

Akkor pasiként is elmondom a gondolatomat erről... Azért fantáziálsz ilyenről, mert képtelen vagy élőben ismerkedni, és azt gondolod, hogy van olyan normális nő, aki egy szia után mindenféle képet fog neked küldeni, meg szaftos sztorikkal fog szórakoztatni.

Igen, létezik a szexchat, de ahhoz ugyanúgy kell intelligencia, bizalom, stb...

2021. okt. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
26%
sajnos itt erre alkalmatlanok...
2021. okt. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

4

Aki mondja!

6

A helyedben nem ítélkeznék. Egy szóval nem mondtam, hogy képet kérek, chatról van szó, nem képküldésről. Ha azt akarnék, akkor úgy írtam ki a kérdést. És különben sem írtam olyat, hogy van-e itt olyan aki szexchatelne VELEM privátban, csak megkérdeztem, hogy előfordul-e. Aki mást lát bele a kérdésembe, az vessen magára!

2021. okt. 9. 15:37
 9/22 anonim ***** válasza:
62%

Én is pasi vagyok, de tudok rá válaszolni! Igen szoktak! Én már beszélgettem nem is egyel, úgy hogy ráadásul ők írtak rám.


Úgyhogy, ha valaki még esetleg nem próbálta, és szeretné, nyugodtan írhat!:)

2021. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%

Idonkent elo szokott fordulni. De ahhoz eleg sok mindennek kell "passzolnia" igy latatlanban is


-kor

-kep alapjan el tudjam kepzelni, ne legyen ronda vagy nagyon elhizott

-a fantaziaink is nagyjabol passzoljon

-helyesen irjon, intelligensen fogalmazzon

-legyen egy osszhang koztunk irasban is, elotte azert hangolodjunk egymasra par nap alatt

2021. okt. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!