Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan hölgyek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan hölgyek, akik kifejezetten szeretnek szexchatezni?

Figyelt kérdés
Ha igen, kivel szoktatok? Illetve adtok jeleket rá, hogy hozza szóba a partner?

2021. aug. 25. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Először beszélgetünk aztán arra terelődik a téma, persze nem 5 perc alatt. Ehhez kell egy normális pasi, ami itt elég kevés van.
2021. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Én szeretek, olyan emberekkel akikben bízok és a valóságban is megtenném/megteszem azt, mint amit írásban.
2021. aug. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
#1 Ne aggódj,értelmes normális nők se tolonganak itt.
2021. aug. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Én régebben szinte hetente találtam itt olyan nőt, akivel könnyedén eljutottunk odáig, de sosem úgy működött a dolog, hogy kimondottan közös masztizásra invitáltam ismeretleneket, hanem valami tök más témáról keveredtünk oda teljesen váratlanul.

Szerintem úgy sosem fog működni, hogy a pillanatnyi szexuális feszültséged levezetéséhez keresel partnert sürgősen.

2021. aug. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát, én csinálni szeretem, nem beszélni róla 🤷🏻‍♀️
2021. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Valóban nem sok olyan "valós" férfi, vagy nő van itt... így az ember megbízni sem tud igazán egy ismeretlenben, hiába lenne rá nyitott.

Ha van itt viszont olyan lány, aki valós, és nem fél nyílt lenni, akár ezen a téren is, akkor annak tisztelet mint kivétel! Az ilyennel én is szívesen beszélgetek.

25/F

2021. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A múltkor egy hasonló kérdésre több "hölgy" is válaszolt, miszerint nagyon nehéz jó partnert találni. Többüknek írtam értelmesen,ismerve kedves megszólítás, mondat eleji nagybetűk, mondatvégi írásjelek, befejezés szabályát.


Egyetlen válasz sem érkezett.

😃

2021. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7# Miért válaszoltak volna? Egy szóval sem említették, hogy partnert keresnek, csak magáról a jelenségről írták le a tapasztalataikat.
2021. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van akivel szerettem. Itt találtam hozzá jó partnert.

40+n

2021. aug. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Régebben találtam itt több lányt is, aki benne volt, de szerintem összesen kettő vagy három volt, akik viszonozni is akarták az örömszerzést. Nekem hiányzik amúgy, szívesen csinálnám néha valakivel. 32F
2021. aug. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!