Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány, aki kifejezett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki kifejezetten csúnyának tartja az arcát, de nem súlyproblémák miatt?

Figyelt kérdés
Aki úgy érzi testileg rendben van, vagy átlagos, de csúnya. Miért gondolod így?

2021. aug. 22. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok pattanás, aránytalan orr, mandula vágásos szem
2021. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mandula vágásos szem az szép!!!
2021. aug. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Testileg se vagyok rendben, de nincs túlsúlyom. Az arcom viszont okádék. Nem tudom, miért, én nem feltétlen érzem így. Átlagosan csúnyácskának tartanám magam, ha nem kapnék ennyi negatív visszajelzést.
2021. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Picit bekancsul a szemem ha elfárad, pl sok olvasás vagy munka után és van rossz fogam is, amit még nem mertem megcsináltatni. Ezek nélkül amugy elég szép lenne összességében.
2021. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
azért tartom magam rondának arcra, mert többen is mondták
2021. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
79%
A testemmel nagyjából jóba vagyok, de az arcomat utálom.
2021. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a súlyommal rendben vagyok, elég átlagos de a testemet is utálom (elég sok műtétem volt már és nagy hegek maradtak) de az arcomat is. Illetve nem vagyok olyan ronda de valami szép se. Csak simán csúnya vagyok. A szemeim formája se tetszik és bár nem vagyok már olyan pattanásos de régen nagyon az voltam és sokat piszkáltak miatta szóval már egy pattanástól is kiborulok. Meg szinte mindennel piszkálnak szóval ezért nem tetszik.
2021. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jelen. Bár már az alakommal sem vagyok megelégedve, lenne mit leadni pocak téren.
2021. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Alakon lehet változtatni! Arcra meg mindannyian szépek vagytok, ok? Csak nem mindenkinek! Akkor meg mi van?
2021. dec. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt pár évben elég sok lett az anyajegyem az arcomon is, nem csúnya, csak mikor oldalról láttam képet, nagyon meglepett. Erre azt mondta a barátom, hogy szép így is, kicsit zavar, persze járok bőrgyógyászhoz nézetem.
2022. márc. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!