Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,szívesen szexchatelnéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,szívesen szexchatelnétek olyannal,akit lehet hogy ismertek,de amúgy tiltott gyümölcs lenne?

Figyelt kérdés

2022. jan. 2. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ ki lenne az a gyümölcs (mármint hogy kinek a kije, nem konkrétan hogy ő a Béla-e).
2022. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne tiltott gyümölcs a szexn ha a szexchat nem az?
2022. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1 Opcionális,kit mi izgat!


2 Szerintem nem ugyanaz+lehet sejtelmes is a dolog,nem konkrét!

2022. jan. 2. 15:20
 4/8 anonim ***** válasza:
3, Ha engem izgat pl.a nővérem pasija akkor ő tiltott gyümölcsben és szexchat formájában is.
2022. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én igen. Olyannal aki engem izgat, én tudom, hogy ő ki, de számára nem derül ki ki vagyok.

Már gondolkoztam is, hogy x ismerősömmel jó lenne itt összefutni, ráadásul egy izgalmas beszélgetésre.

2022. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3 Oké,de az irogatás,és a konkrét aktus között,azért csak van különbség?
2022. jan. 2. 15:28
 7/8 A kérdező kommentje:
5 Valami ilyenre gondoltam! De nincs korlátozva a dolog,mindenkinek a fantáziájára van bízva!
2022. jan. 2. 15:29
 8/8 A kérdező kommentje:
A lehetet arra értettem,hogy mondjuk kiderül egy itteni beszélgetésből,hogy egy környéken laktok,ugyanabba az iskolába jártatok stb. De nem tudjátok hogy ki a másik!
2022. jan. 2. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!