Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit gondoltok erről?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok erről? Előjáték során gyümölcsöt enni egymás testéről, etetni egymást. Volt már ilyenben részetek? Izgató vagy inkább kínos?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor milyen gyümölcs jöhet szóba? Az eper klasszikus, talán kicsit elcsépelt, de más gyümölcs is van ami ilyesmihez szóba jöhet?


Vagy az mondjuk jobb ha becsukott/bekötött szemmel a szádba adják az ételt?


Van ebben tényleg izgató, erotikus vagy csak filmes hülyeség?


2021. febr. 13. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy valakinek izgató, számomra a szex és a kaja nem összevonható, engem nem tüzel fel :D

De ha valakinek tetszik hát egészségükre, bármit lehet ami jól esik. 😁

2021. febr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
A kaja az kaja, a szex meg szex, nalam nem egyezik ossze L
2021. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A filmben jól néz ki de a valóságban nem annyira izgató.

De aki erre vágyik annak egészségére.

A testről evésnek csak annyi a lényege, hogy a száj ily módon érintkezik a testrésszel. Mint egy rávezetés, hogy "itt csókolj meg".


A tejszínhab lenyalásnak is ugyanez a lényege, de mocskos és ragad.

2021. febr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem fér össze a kettő, amikor enni akarok eszek, ha szexelni akarok szexelnek. De együtt nem jönne be.
2021. febr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát itt gondolom nem az evés a lényeg, hanem az h ízeket érzel amik plusz élvezetet adnak.
2021. febr. 13. 17:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már nyaltam lány melléről csokoládét! Véletlenül jött össze, de mindkettőnknek tetszett! F.
2021. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!