Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem elfogadott a teltség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elfogadott a teltség? Más is találkozott már ezzel?

Figyelt kérdés

Telt barátnőm van, jelenleg 109 kiló, 170 cm.

Viszont gyönyörű vékony arca van, tökéletes bőre, megfelelő méretű cicik, arányosan van rajta a felesleg. Sokkal szexibb - legalábbis számomra - mint bármelyik karcsú nő. Viszont mindenki úgy kezeli, mintha ez baj lenne. A barátaim nem kimondva, de néha úgy viselkednek, mintha úgy érzenék megnyerték a párválasztás versenyét, mert vékony barátnőjük van. A barátnőm barátnői (akik kb modell alkatúak) pedig néha arra céloznak, hogy szerencséje van velem, mert másnak nem kellene ilyen kövéren, plusz úgy viselkednek, mintha bármikor elszedhetnének engem tőle, csak azért, mert vékonyak. Azt is megkaptam már, hogy nem nézték volna ki belőlem, mert én sportos vagyok..

Más is találkozott már ilyen mentalitással? Kezdem már nagyon unni.


2022. máj. 9. 23:36
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy véletlen egybeesés, hanem azt, hogy az egészségtelen fogyókúra nagyobb valószínűséggel hat negatívan egy ember közérzetére és általános idegállapotára, mint maga a tény, hogy alacsonyabb lett a testsúlya (amennyiben egy túlsúlyos ember fogyásáról beszélünk, nem arról, hogy egy normál alkatú emberből alultáplált lesz).
2022. máj. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Dzsoki ***** válasza:
Igen,csakhogy mi az egészséges fogyókúra? Tehát,nem csak kevesebb evés,de a több mozgásnak is feltételnek kellene lennie! Alaphelyzetben. Az egy másik történet,hogy egy pajzsmirigy betegség miatt,kialakult túlsúly kezelése,még a kevesebb evés,több mozgás együttes hatása is lehet kevés! Illetve fordítva! 50 év körüli kolléganőm,szívesen felszedne még legalább tíz kilót,de nem tud. Boltban dolgozunk,tehát,kénytelen sokat mozogni,de csokit,kenyeret,szalonnát eszik,mégsem tud hízni,pedig szeretne! Tehát túlsúly,részben alkati kérdés is. Némi túlzással,még a nevetéstől is hízni tud. Nem a kolléganőm,hanem néhány túlsúlyos.
2022. máj. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!