Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem elfogadott a teltség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elfogadott a teltség? Más is találkozott már ezzel?

Figyelt kérdés

Telt barátnőm van, jelenleg 109 kiló, 170 cm.

Viszont gyönyörű vékony arca van, tökéletes bőre, megfelelő méretű cicik, arányosan van rajta a felesleg. Sokkal szexibb - legalábbis számomra - mint bármelyik karcsú nő. Viszont mindenki úgy kezeli, mintha ez baj lenne. A barátaim nem kimondva, de néha úgy viselkednek, mintha úgy érzenék megnyerték a párválasztás versenyét, mert vékony barátnőjük van. A barátnőm barátnői (akik kb modell alkatúak) pedig néha arra céloznak, hogy szerencséje van velem, mert másnak nem kellene ilyen kövéren, plusz úgy viselkednek, mintha bármikor elszedhetnének engem tőle, csak azért, mert vékonyak. Azt is megkaptam már, hogy nem nézték volna ki belőlem, mert én sportos vagyok..

Más is találkozott már ilyen mentalitással? Kezdem már nagyon unni.


2022. máj. 9. 23:36
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
A társadalom kritika.... Lehetne még sorolni.
2022. máj. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
87%

Elmondom miért: mert betegséget sugall. És valójában így is van. Vagy testi, vagy mentális betegség áll a háttérben.


Egyszerűen nem vonzódunk a beteg emberekhez, az ösztöneink azt dugják: vele nem tudunk sikeres és egészséges utódokat felnevelni/nemzeni

2022. máj. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
85%

A telt nőkkel semmi baj. De a barátnődnek szép lassan le kéne dobnia egy húszast minimum, ha nem akar 30 éves korára mindenféle betegséget.Ízületek, cukor, vérnyomás, stb.

Nem lehet mindenki girhes, én is 103kg vagyok 186centisen. De ez már elég sok.

42F

2022. máj. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
73%

Dagadt férfi vagyok kicsit magasabb és tizen kilóval kevesebb. Háááát...

Volt 15x cm magas nőm 8x kilóval. Vastagabb volt a karja mint a combom. Amúgy aranyos kedves nő volt. Szerettem. Tetszeni viszont tetszett. A tetszés nem minden. Az néha zavart hogy 500 méter gyaloglás probléma volt.

2022. máj. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
81%
korr: Tetszeni viszont nem tetszett.
2022. máj. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
81%
Sosem volt ennyire elfogadott a modernitásban pedig, mint manapság.
2022. máj. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 Dzsoki ***** válasza:
25%
A kérdező,nem írt életkort. Én,negyven felettinek értelmeztem. Harminc alatt,persze,hogy legalább egy tízest,de inkább egy húszast le kéne dobnia!
2022. máj. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

#17

Pontosan mi a logika abban, hogy ha 30 alatt van, fogyjon, 40 felett meg már jól van az úgy? (Pont, hogy minél idősebb, annál több eü-i probléma ütközhet ki nála.)

2022. máj. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
50%

Mint ahogy a válaszokból láthatod, azért gond ez mások számára, mert egyszerűen el sem tudják képzelni, hogy aki kövér az nem fog 35 évesen 500 méter gyaloglástól szívrohamot kapni, képes egészséges gyerek kihordására.

A legtöbb ember gondolkodásában a vékony = egészséges, a kövér = betwg, tehát nem megfelelő, elfogadhatatlan stb.

2022. máj. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

#19

Van a kövérségnek az a szintje, amikor már érdemes kalkulálni ilyen jellegű problémákkal, igen. 170 centihez 109 kilónak lenni nem ugyanolyan szintű kockázatot jelent, mint mondjuk 85-88 kiló jelentene ugyanehhez a magassághoz. Ezt kár letagadni.

Viszont bármilyen formában érzékeltetni akár a kérdezővel, akár a párjával, hogy a nő "silányabb minőségű" barátnő, mint egy nála vékonyabb, vitán felül állóan parasztság, nekem nem tűnt úgy, hogy kardoskodott volna ennek az ellenkezője mellett bárki.

2022. máj. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!