Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem elfogadott a teltség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elfogadott a teltség? Más is találkozott már ezzel?

Figyelt kérdés

Telt barátnőm van, jelenleg 109 kiló, 170 cm.

Viszont gyönyörű vékony arca van, tökéletes bőre, megfelelő méretű cicik, arányosan van rajta a felesleg. Sokkal szexibb - legalábbis számomra - mint bármelyik karcsú nő. Viszont mindenki úgy kezeli, mintha ez baj lenne. A barátaim nem kimondva, de néha úgy viselkednek, mintha úgy érzenék megnyerték a párválasztás versenyét, mert vékony barátnőjük van. A barátnőm barátnői (akik kb modell alkatúak) pedig néha arra céloznak, hogy szerencséje van velem, mert másnak nem kellene ilyen kövéren, plusz úgy viselkednek, mintha bármikor elszedhetnének engem tőle, csak azért, mert vékonyak. Azt is megkaptam már, hogy nem nézték volna ki belőlem, mert én sportos vagyok..

Más is találkozott már ilyen mentalitással? Kezdem már nagyon unni.


2022. máj. 9. 23:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
A 109 kiló már túl van a teltségen, és az emberek nagyobb része számára nem vonzó. De ez ne zavarjon!
2022. máj. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
87%
Nekem burtálisan bejönnek a teltebb nők.
2022. máj. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
98%

110 kg egy 170 cm magas nőnél (de még férfinél is) nem telt hanem valljuk be - kövér (s egészségtelen is ekkora túlsúly, de az más kérdés).

Ettől még a barátaidnak el kellene fogadni hogy neked a kövér nők tetszenek.

2022. máj. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Dzsoki ***** válasza:
86%
Valóban,nem kevés a 170 centihez a 110 kiló. Ettől még,nem a kilókról,hanem arról kellene szólnia,hogy mennyire jó vagy rossz az összkép. Egyébként,nem értem ezt,hogy a vékony a jó? Annak kéne jónak lenni,mint a Barbie babának élőben? 180 centi magas és 50 kiló? A 180 centihez már egész jól mutathat a 110 kiló. Továbbá,Norbika,a döngő léptű kismamákkal,nem verte ki a biztosítékot,ha még mindíg ott tartunk,hogy egy nőnél, a testmagasság,mnusz száz,mínusz 10 százalék? Szerintem meg + 10 százalék.Szóval,kedves kérdező,bizony elfogadott a teltség.Főleg 30 éves életkor felett.
2022. máj. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ez nem teltség, hamem elég nagy túlsúly, ami egészségelen is.


Értem, hogy neked megfelel, de az átlagnak nem tetszenek a túlsúlyos emberek.


Az egy dolog, hogy így van, ettől függetlenül nem kéne, hogy ezt a dumát nyomassák neked!


Szerintem jót tenne az egészségének a fogyás, de nyilván ti tudjátok mi a jó nektek!


Azért a barátaitok, meg az ismerőseitek elég parasztba tolják.

2022. máj. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem telt, hanem túlsúlyos. Ha neked/neki ez jó, akkor ne érdekeljen mások véleménye.

Azzal viszont érdemes számolnia, hogy ekkora feleséggel mindenféle betegség kockázata is nagyon megnő, ha más miatt nem hát ezért érdemes lenne kicsit leadnia hogy a normál tartományban kerüljön.

2022. máj. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
II.fokú elhízás, nem telt.
2022. máj. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem egy bizonyos szintig tök mindegy a súly, csak ne legyen konyhásnéni képe és tokája. Ez teljes mértékben genetikai lottó. A legtöbb lánynak már kistúlsúlynál is jelentkezik valamelyik tünet.

Engem még a jövőállóság hiánya zavar nagyon. Felőlem legyen húsos, nem bánom. De vajon mi lesz vele 30 felett? Marad így, lefogy, vagy teljesen elhagyja magát? A legkevésbé valószínű a marad így opció.

[link]

Amit a szakirodalom thiccPAWG-nak hív, az úgy 25 és 30-as BBMI között állhat.

Amúgy szívesen várok képet itt vagy privátban, kíváncsi vagyok.

2022. máj. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
62%

Jaj de kibukott mindenkiből a dietetikus :D

Kérdező, ne foglalkozz azokkal, akik ezt mondják, ha szereted a barátnődet, akkor egyedül a te véleményed számít, senki másé

2022. máj. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez a korszellem, de tényleg

Teljesen megértem, pedig én sem vagyok telt, de tudom miről írsz

Legjobb amit tehetsz, hogy nem foglalkozol vele, vagy elmondod nekik, hogy csak azért mert vékonyabb vagy, még nem tetszel jobban, sőt

2022. máj. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!