Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek elég ha egész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elég ha egész életemben csak a párommal szexeltem?

Figyelt kérdés
16éves korunk óta együtt vagyunk és most már gyereket valamint esküvőt tervezünk viszont eddig rajta kívül még soha nem voltam senkivel. Szerintetek ezáltal sok mindenről maradtam le? 25N

2022. máj. 9. 22:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
76%

Én örülnék, ha egy embert találnék, akivel kölcsönösen szívesen szexelünk egymással, bőven elég lenne az is.

Persze ha te nagyon kapós vagy és rendszeresen térden csúszva könyörögnek 10/10-es pasik, hogy léccifeküdjle velük, akkor nehezebb ügy :D

2022. máj. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
85%
Mi hasonlóan vagyunk, csak régebb óta. A szex nagyon jó köztünk, miért akarnék mást? Semmi kedvem kifogni a sok önző pasas közül 1et is. Több nőtől olyanokat hallok, csodálom hogy egyáltalán próbálkoznak még normális pasast találni. Francnak lenne kedve kiszelektálni a sok selejtes, aberrált, fölényeskedő, önző palit. Ha 1x szét mennénk, inkább lennék egyedül, mint bármilyen hasonló is hozzámérjen.
2022. máj. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
73%
19-es, miért lényeges, hogy mennyi emberrel szexeltem? Nem rólam van szó hanem a kerdezorol 😃
2022. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Szépen hangzik a "térj vissza hozzá, ha kikalandoztad magad", csak rohadtul nem fogja visszafogadnia csávó (jogosan), ha dobbant mellőle ezzel az indokkal.

Azt kell eldönteni, hogy belülről fakad-e a kalandozásra való igényed, vagy csak a környezeted presszionál a "ki kell élnie magát az embernek" szöveggel. Aztán azt, hogy a kalandozás ér-e annyit, hogy eldobd érte a jelenlegi kapcsolatodat/a jelenlegi kapcsolatod ér-e annyit, hogy lemondj érte a tapasztalatgyűjtés lehetőségéről. De nem egy törvényszerűség, hogy ezen mindenkinek át kell esnie, különben sosem lesz boldog azzal, aki mellett elköteleződött, ha ez a kérdés.

2022. máj. 11. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
*visszafogadni a
2022. máj. 11. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
65%

23

Mert ha te csak egy emberrel szexeltél, akkor honnan szeded, hogy mindenkivel egyforma.

Mert ha több emberrel szexeltél, akkor mit pedálozol, hogy elég egy ember egy életen át?

2022. máj. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
28%

Onnan, hogy mindenkivel egyforma szinte 😃

Egyrészt, másrészt a kerdezovel ellentétben nem élek kapcsolatban, ha abban élek majd akkor csak azzal az egy személlyel fogok szexelni ☺️

2022. máj. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
20%
Sokmindenrol lemaradtal, de te tudod hogy megerte-e ?
2022. máj. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
77%

"Mert ha több emberrel szexeltél, akkor mit pedálozol, hogy elég egy ember egy életen át?"

Nem mindenki azért szexel egynél több emberrel életében, mert mindig is ez volt a szándéka, lehet, hogy simán csak zátonyra futott az első (vagy több) párkapcsolata, és nem akarta utána egyedülállóként leélni élete hátralevő részét. Ez nem valami extrém ritka dolog.

2022. máj. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!