Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek elég ha egész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elég ha egész életemben csak a párommal szexeltem?

Figyelt kérdés
16éves korunk óta együtt vagyunk és most már gyereket valamint esküvőt tervezünk viszont eddig rajta kívül még soha nem voltam senkivel. Szerintetek ezáltal sok mindenről maradtam le? 25N

2022. máj. 9. 22:46
1 2 3
 11/29 BohócKolbász ***** válasza:
77%
Butaság. Kérdezd meg magad őszintén hogy neked elég-e ez a kapcsolat amiben vagy, és elégedett vagy-e szexuálisan a pároddal. Ha igen akkor nem gond. Ha kíváncsi vagy milyen mással az kicsit már problémás, hiszen valami hiányzik a kapcsolatodból amit mástól szeretnél. Alapból viszont nem ciki az első és egyetlen szerelem! :)
2022. máj. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
63%

Csak kíváncsiságból, a 8-as tényleg küldött privit vagy csak itt vicceskedik?


Amúgy bőven elég, ha te úgy érzed. Nem tudok róla, hogy erre lenne egy törvénykönyv vagy egy szabály, sőt, számomra teljesen irreleváns a kérdés. Mármint, ezt nyilván te tudod eldönteni, hogy te hogy érzed. Ha úgy érzed, elég, akkor elég. Nyilván, ha 16 éves korotoktól fogva 9 évig kitartott, és már a közös jövőt tervezgetitek, és nem érzed szükségesnek, hogy mással is légy, akkor nyilván elég. (Egyébként, ha az jön ki, hogy nem elég, akkor szakítasz vele? Vagy titokban létesítesz másokkal szexuális kapcsolatot? Vagy csak azon bosszankodsz életed végéig, hogy miből maradtál ki? Ugyan már.)

2022. máj. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
78%

16 voltam amikor összejöttem az exemmel, 8 évig voltunk együtt.

Addig csak ő volt.

Azota eltelt 7 év és voltam 8 másikkal.

Hihetetlen milyen különbség van, mindel más volt.

Visszagondolva örülök hogy így alakult és nem csak egy volt.

2022. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
80%
És ha testületileg azt mondjuk, hogy nem elég, akkor rohansz lefeküdni másokkal is? Vagy mit vársz ettől a kérdésről? Elvileg lehet elég, ha az ember elkötelezte magát. Bár szerintem könnyebb az elköteleződés úgy, ha az ember megtapasztalja, hogy egy idő után nem a párcserélgetés a megoldás. Neked viszont nincs meg ez a tapasztalatod. És a kérdés feltevése arra enged következtetni, hogy ez nyugtalanít, és megerősítést vársz.
2022. máj. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell eldönteni, de ha ez a kérdés megfogalmazódott, akkor valószínűleg nem elég. Nekem sem volt elég. 43f
2022. máj. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
82%

Nem maradsz le semmiről,nézd a másik oldalát.

Sokan egész életükben keresik azt akivel leélhetik az életüket,akivel harmónikus a kapcsolat,jó férj/feleség,egészséges gyermek.


Vannak hullámvölgyek,de ha ezeket sikerül leküzdeni,akkor már megérte.Az életünk nem arról szól hogy minden amire vágyunk,miénk legyen.Az túl egyszerű lenne..

Persze ha másfele húz a szíved,azt nehéz kontrollálni.

Idejében gondold át hogy mit szeretnél,ne sérüljön senki lelkileg.

2022. máj. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem, ha felmerült a kérdés, már nem is annyira egyértelmű. Ha ennek ellenére együtt is maradtok, nehogy jöjjön az érzés, hogy mi lett volna ha.
2022. máj. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
62%
Miért ne lenne elég? A szex mindenkivel ugyanolyan szinte, ha pedig szereted a párodat akkor a legjobbak az együttlétek. Ezt a "megbanod később" hülyeségeket pedig mindenre mondják és az esetek felében nem bánják meg később
2022. máj. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
60%

18

Te hány emberrel szexeltél?

2022. máj. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem van akinek eleg, de ha teged foglalkoztat ez a kerdes akkor neked nem eleg, meg most mond el neki szerintem es kalandozz kicsit aztan terj vissza hozza
2022. máj. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!