Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek elég ha egész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elég ha egész életemben csak a párommal szexeltem?

Figyelt kérdés
16éves korunk óta együtt vagyunk és most már gyereket valamint esküvőt tervezünk viszont eddig rajta kívül még soha nem voltam senkivel. Szerintetek ezáltal sok mindenről maradtam le? 25N

2022. máj. 9. 22:46
1 2 3
 1/29 Noren1989 ***** válasza:
17%
Szerintem igen. De majd max elvàltok az első gyerek utàn.
2022. máj. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Igen elég.
2022. máj. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
38%
10 év múlva rájössz hogy nem volt elég
2022. máj. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
36%
Kivancsisag hajtani fog ugyis.
2022. máj. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%

Csak rajtad múlik. Ha a kíváncsiság erősebb mint az, hogy jó emberrel vagy, elvileg az “életed szerelmével” akkor valószínű nem elég.

De én aki már “kikalandoztam magam” annyit mondanék mind ugyanolyan. Mindnek ugyanaz van a laba között, inkabb az számít mennyire jó ember, és mennyire figyel rád (az élet minden területén, az ágyban is).

2022. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
80%
Elég!
2022. máj. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%

Több Mrd pasi van a Földön. Hol mondanád azt, hogy elég?

Ezt a nem éltél, meg kíváncsiság dumát csak azok nyomják, akik nem akarnak hűségesek lenni egy pasihoz. Aztán "lenyugszanak", mikor már senkinek nem kellenek.

2022. máj. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
9%

NEM

NEM

NEM elég !

Velem is kéne.(küldök privit)

2022. máj. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
31%

7

Jaj, milyen besavanyodott, ostoba duma..

2022. máj. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%

Ez a dolog az amit te és egyedül csakis te tudsz eldönteni!

Ha mondjuk dugtál volna 100 pasival (a 3.5 milliárdból) és a pasid lenne köztük a legjobb akkor is kérdések gyötörnének nem lehet hogy az 101. jobb mint a pasid? Hol lenne a határ amikor azt mondod a pasid a legjobb a világon, 1000-nél, 10000-nél, a 3.7 milliárdodik pasinál (kb. ennyi van a földön)?

A kérdés inkább az hogy miért merültek fel benned kérdések, kétségek??? Ha kétségeid vannak, hogy a párod a legeslegjobb neked a világon akkor könyörgöm várjatok még azzal a gyerekvállalással!

2022. máj. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!