Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori a valóságban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a valóságban a 18-19 centis farok?

Figyelt kérdés
Az alacsonyabb vagy a magasabb fiúknál gyakoribb ez a méret?
2022. máj. 6. 22:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem mivel a magas embernek hosszabb a gerince, nagyobb a lába, veséje, ujjai minden...

...logikus, hogy (átlagosan, statisztikailag) a pénisze is nagyobb. De ez nőkre is igaz lehet a hüvely hosszát, csikló méretét illetően (statisztikailag mindenképp)


Mutatok egy idézetet tudományos publikációból (nem valami csöves-ujságiró megélhetési hírverése) :


"At the linear regression analysis, height was associated with flaccid penis length (...), and erect penis length (...) and erect penis circumference. Height is proportional to the length of the penis in flaccidity and in erection, and to the circumference in erection. The increase in BMI leads to a reduction in the length of the erect penis, as well as weight gain reduces the length of the flaccid penis."



Innen idéztem


[link]



30F

2022. máj. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
73%
Nekem eddig 4x sikerül kifogni a 12 partnerbol. Volt koztuk alacsonyabb(172), meg magasabb (187) srac is, szoval nem ettol fugg.
2022. máj. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
10%

Nekem 16 cm és senki nem panaszkodott eddig rá,ha gondolod játszhatsz vele te is!

46 ffi

2022. máj. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!