Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, hogy megszűnjön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy megszűnjön a kisebbségi komplexusom?

Figyelt kérdés

A barátnőimnek általában tetszett és nagyon jól is esett, amikor megdícsérték. Az exem például mondta, hogy kétszer akkora vagyok, mint az előző barátja és utána sokkal magabiztosabb is lettem.

A mérete egyébként nem kicsi, átlag hosszú és átlagnál kicsit vastagabb. De ezt hiába mondogatom magam, nem nyugszom meg tőle.

A mostani páromtól amikor megkérdeztem, azt mondta az exe nagyobb volt hosszra is és vastagságra is.

És ami még jobban fájt, úgy fogalmazott, hogy "XY-nak IS kicsi volt"

Tehát az első barátjához hasonlított engem és a másik srácot és ahhoz képest kicsinek talált.

Amikor megkérdeztem kicsinek gondolja-e azt mondta "nem kicsi".

Később még egyszer felhoztam a témát, akkor már kiakadt és ilyen válaszokat kaptam "nem érdekel a farokméreted", "engedd el".

Nem akarom tovább erőltetni a témát vele, de nem nyugtatott meg.

Mit tudnék ezzel a helyzettel kezdeni?



2022. máj. 6. 08:52
1 2
 1/17 xKakashix ***** válasza:
86%

túl sokat gondolkozol.. élvezi veled a szexet vagy nem? ez az egy dolog ami fontos, teljesen felesleges a farokméregetés és elég fura is ha ilyeneket kérdezgetsz, ebből is csak az jön le, hogy bizonytalan vagy

a méret meg relatív dolog, van olyan nő akinek 16cm is elég és van olyan aki a 19-re is azt mondja átlag

2022. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha tovább firtatod, nem lesz vele ilyen gondod. Mi a fenének rugozózol ilyen dolgokon? Nem fog tőle megnőni a farkad..
2022. máj. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Jó vele a szex.

Szerintem élvezi. Mondta hogy "hú de jó" és végig nyögött. Meg kérdezte hogy bírom ilyen sokáig.

Kétszer voltunk eddig együtt, orgazmusa még nem volt.

2022. máj. 6. 09:27
 4/17 anonim ***** válasza:
46%

Ha nem volt orgazmusa, akkor biztos nagyon élvezi...


A hogy bírod ilyen sokáig kérdés orgazmus nélkül egyenlő a sokáig kell még szenvednünk kifejezéssel....


De ezt a csajok majd itt vagy megcáfolj@k, vagy megerősítik...

2022. máj. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Ne legyél már bolond! Francot sem érdekli, hogy mekkora a farkad. Hidd el, lényegtelen. Az számít, hogy milyen veled együtt lenni és tudsz-e új élményeket nyújtani.
2022. máj. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 xKakashix ***** válasza:

az gond ha nem volt orgazmusa, ha farokkal nem tudod elvinni akkor máshogy kell

#4-nek igaza lehet, de lehet az is, hogy vaginálisan szimplán nehezen megy el

2022. máj. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
4-es mindenre rá lehet fogni hogy hazugság meg megjátszás. De nekem azt mondta az exével is csak egyszer sikerült elélveznie.
2022. máj. 6. 10:11
 8/17 anonim ***** válasza:
65%

#4 Látom még mindig vanna ilyenek, akik szerint csak akkor lehet élvezni a szexet ha orgazmus van.

Ilyenkor felmerül bennem a kérdés, az ilyen mebreknek milyen silany szexuális életük lehet?

Reszelnek 10 percig fapofával, aztán egyszer csak beüt az orgazmus és úhh de jó vagy stb..

Ha meg nincs akkor benyögi, hogy hat ez jó szar volt

2022. máj. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 xKakashix ***** válasza:
55%

#8 senki sem mondta azt, hogy az orgazmus pillanatáig nem élvezi a szexet..

orgazmus nélkül szexelni pont olyan mint amikor mesélnek neked egy poént, hallgatod a történetet ami tökre tetszik csak aztán a végéről lemarad a csattanó amit annyira vártál..

2022. máj. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az orgazmushoz szerintem csak jobban össze kell csiszolódnunk.
2022. máj. 6. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!