Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisebbségi komplexusom van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebbségi komplexusom van mert az gondolom kicsi a péniszem ? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok 1x voltam nő vel kb 18 évesen és akkor a csaj azt mondta kicsi és nem volt jó és azóta nem voltam senkivel mert ahogy le oltott minden önbizalmam meg ölte de az óta el telt pár év és még nőt a péniszem azt észre vettem de nem nagyon merek kezdeményezni le írom ide és a véleményetek meg halhatnám


Hossz:16cm

Vastagság:5.5 cm



2022. febr. 28. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
közepes ,normál,nem kicsi
2022. febr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Burkolt farokméregető kérdésünket láthatták.
2022. febr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem kb tökéletes a méreted. Van az a gyanúm, hogy ezzel tisztában vagy. De néha íráskeleket nem lenne butaság használni, meg igekötőket egybe írni a szóval...
2022. febr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Hát öcsém, valamit rosszul csinálsz. 16 cm az bizony átlag feletti méret, ha a valóságra alapozujk, nem az itteni, meg más netes platformokon kamuzó nyomi pasikra. Elmondom neked, több barátnőm volt, abból talán egyik pasijának volt nagyobb 16-nál, a többi alatta járt méretben, vagy max akorul. Szóval az átlag az 13 cm. Vastagságra 5,5 cm az rohadtul vastag. Legtöbb nőnek be sem menne, izgathatod akárhogy. Még az én 4,5 koroli vastagabb farkam is gond némelyiknek. Hossz nálam 14,5-15 max. Sosem mondták, hogy elbírnának még hosszabbat. Sőt, kemény szexnél éreztem, hogy ez az a méret, amit még bátran lehet nyomni nekik. Szült nőknél is. Úgyhogy vagy rosszul méred, vagy szimplán nem vagy a helyzet magaslatán, mint szerető. 😃
2022. febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4# nem olvastad mit írtam azt veszem észre
2022. febr. 28. 17:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit mondott a csaj, vagy nem tudom ha jól mérted a farkad, de normálisan az 5,5 cm az még túl vastag is, elsőre nagyon sok lánynak be se tudnád tenni emiatt.
2022. márc. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is kardomba dőlnék, ha letörpéznének a 193cm-es magasságommal. Együtt érzek veled kérdező!
2022. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!