Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én nekem van kisebbségi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nekem van kisebbségi komplexusom mert nincs jó alkatom melegként?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van. Eleve macis vagyok, nem vagyok vékony és szőrös és sokaknak ez nem tetszik, mert itthon - külföldön sokkal inkább elfogadnak így is - ha nem vagy adonisz testű és üresfejű melegként, akkor szinte lehúzhatod magad a wc-n. Sehogy sem akar összejönni egy kapcsolat, kétségbe vagyok teljesen esve hogy egyedül fogok megvénülni.

Akárhányszor elmegy mellettem egy jobb testű fiú kettős érzésem van: 1. nem vagyok egyenrangú egy nálam szebb fiúval hiába tartanak sokan jó fejnek, az ilyenek mellett mindig kevesebbnek érzem magam 2. ez azzal is előfordul aki alapból tetszik.


Itt a meleg világban a külső határozottan fontos, mindennek az alapja.


F/27


2018. máj. 7. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi tart vissza attól, hogy javíts a külsődön?
2018. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Mi tart vissza, hogy lefogyj?
2018. máj. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tehát, az a megoldás hogy fogyjak le, még akkor is ha nem tudok igazán lefogyni sosem genetikai okokból. Ezt egy olyan, aki világéletében vékony volt úgysem tudja megérteni.
2018. máj. 7. 17:34
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy aki nem sportos, az miért számít automatikusan rossz embernek?
2018. máj. 7. 17:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem mondta hogy automatikusan rossz ember. De hát egy párkapcsolatnak szerves része a szexuális vonzalom. Gondolom az a bajod, hogy te is szívesebben lennél inkább vékony/sportos srácokkal, mint macikkal. Vagy tévedek?
2018. máj. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Genetikai okokból nem tudsz lefogyni? Van erről valamilyen papírod? Persze van erre is példa, de ha világ életedben kövérebb voltál az átlagnál, az még nem genetika. Pusztán olyan voltál mint én, jól voltál tartva.


Én is ilyen srác vagyok/voltam. Hízékony, aki szeret jókat enni, de lusta mozogni. Mindig is így volt, meg is lett az eredménye. De életmódot változtattam, aminek köszönhetően sokat fogytam, bár még van felesleg. 82 Kg voltam a 170 cm-es magasságomhoz. Jelenleg 70 kg vagyok. Heti 3 alkalommal járok futni 5 km-es távokat. Szóval ha nincs róla papírod, hogy esetleg pajzsmirigy problémáid vannak, akkor te is le tudsz fogyni, csak akarat kell hozzá.

2018. máj. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem voltam mindig "jól tartva" 16 évesen 187 cm magasággal 135 kg voltam, 20-21 éves koromra lefogytam 95-97 kg-ra. Most 110 kg vagyok. Macisokat szeretem, de egyébként a cérnavékony ropi fiúkat nem. Van sportos fiú amelyik tetszik persze, de ha van pocija nem zavar.
2018. máj. 7. 19:28
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is futottam régebben csak volt rá több időm. Most munka mellett nincs állandóan erre időm.
2018. máj. 7. 19:29
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen fölöslegesen problémázol emiatt. Kezdjük ott, hogy mi számít "jó alkat"-nak? Mi számít "szép"-nek?

Ez egy relatív fogalom, mindenkinek a saját ízlésétől függ, mi a szép.

Nálam pl. alap, hogy egy pasin legyen mit fogni, hogy legyen rajta hús. Egy hajszálvékony műpasihoz hozzáérni sem tudnék. Persze nem azt mondom, hogy a vékonyak csúnyák lennének, de az én ízlésem szerint nem szépek mégsem.

Szóval fel a fejjel. Az hogy "macis" vagy, azzal semmi gond nincs sőt, nagyon sok pasinak pont ez jön be. Ami viszont fontos (bár ez nem derül ki a kérdésedből), hogy mennyire vagy igényes, mennyire vagy ápolt.

2018. máj. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Most munka mellett nincs állandóan erre időm" - Ez is olyan kifogásként hangzik.


Egészen korrekt válaszokat kaptál. A lényeg pedig az, hogy te mit szeretnél. Mire vágysz? Ha nem vonzódsz egy ultra kövér sráchoz, akkor nem várhatod el, hogy te hozzád "ultra kövérként" egy sportos srác vonzódjon. Persze, megtörténhet, de a lényeg a valószínűség.


Mivel a kérdésed lényege az, hogy nem vagy megelégedve magaddal, ezért először is azt kell magadban tisztázni, hogy:

1. Te nem vagy magaddal megelégedve?

2. Vagy a társadalmi elvárásoknak akarsz megfelelni?


Ha 1, akkor le kell fogyni. Össze kell magad szedni, nem nyafogni (tudom nehéz), és szépen lassan leadni a kilókat.

Egyszerűnek hangzik a válasz. Kemény munka, de csak így szerezheted vissza az önbecsülésed.


Egyébként elvileg max 87 kilót kellene nyomnod ilyen magassággal. "Csak" ~ 20 kg kéne leadni.

Egyébként ilyen magassággal, 87 kilóval óriási esélyed lennének. Feltéve, ha igényes is lennél és normálisan öltözködnél. Azok is tapadnának rád, akiket te nem tartanál vonzónak. :)


Szóval... valamit valamiért, és ami a legfontosabb: nem kifogásokat gyártani.

2018. máj. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!